لیست اخبار

رونمایی OMNIVISION  از تکنولوژی سنسورهای فیوژن

رونمایی OMNIVISION از تکنولوژی سنسورهای فیوژن

این سنسورهای تصویر بهترین کیفیت تصویر را در تمامی شرایط نوری ارائه می دهند.

تکنولوژی OMNIVISION ، پیشرو در تولید راه حل های پیشرفته تصویربرداری دیجیتال در تاریخ 16 سپتامبر 2019 اعلام کرد که سنسور تصویر مدل OX03A1Y با پردازنده سیگنال تصویر Arm® Mali™-C71 image signal processor (ISP)  را به بازار ارئه داده است .

سنسورهای اومنی ویژن دارای بهترین کیفیت تصویردر موقعیت های مختلف روشنایی در صنعت خودروسازی می باشد و برای دوربین پشت و اطراف بسیار گزینه مناسبی می باشد. این سنسورها برای شناسایی نقاط کور ، هشدارهای خروج از خط نیز بسیار عملی هستند .

آقای تام کانوی ، مدیر مدیریت محصولات خودروسازی وIoT line of business,Arm ، طی سخنانی بیان کرد : ” با پیشرفت وسایل نقلیه طراحان خودرو باید با اضافه کردن دوربین و حسگرهای تصویر در کاهش هزینه ها نقس پررنگ تری ایفا کنند .

این سنسور تصویر دو حالته omnivision ، تواناییMali-C71 را برای پردازش چند ورودی واقعی در یک خط را نشان می دهد ، همچنین با استفاده از یک سنسور تصویر واحد ، هر تصویری اعم از انسان و … را با بالاتریت کیفیت ضبط می کند .

مالکیت Arm’s ISP نقش مهمی در اکوسیستم خودرو ایفا می کند و شریک اصلیomnivision به حساب می آیند .

این همکاری فی مابین این دو ، باعث بهبود عملکرد می شود. این ترکیب شامل حسگر تصویر ممتاز 2.5 مگاپیکسل omnivision  با ISP ARM   می باشد.

OX03A1Y اولین سنسور تصویر در صنعت است که دارای پیکسل 3.2 میکرومتر با دامنه دینامیکی بالاHDR ، افزایش تبدیل دوگانه DCG و فیلتر رنگی RCCB است. HDR آن از 120 dBضبط واضح قسمت های تاریک وروشن را در همان صحنه امکان پذیر می کند، مانند زمانی که اتومبیل ها از یک تونل بیرون می آیند. DCG در صورت حرکت وسایل نقلیه ، HDR رایگان با 85 dBرا برای بهترین تصاویر فراهم می کند. فیلتر رنگ RCCB اجازه ورود نور بیشتری را می دهد که در ترکیب با فناوری  OmniBSI™   2 مگاپیکسلی بهترین عملکرد نور کم را با SNR1 at 0.09 lux ممکن می سازد .

برای کاهش بیشتر فضا ، OX03A1Y در سایز 8.0  7.2*موجود است که تقریبا 35% از سنسورهای تصویر سایر رقبا کوچک تر می باشد. مصرف انرژی این سنسورها 20% از نمونه های مشابه رقبا کمتر است ، در نتیجه گرمای کمتری را ساطع می کند و متعاقبا باعث می شود نویز برای رسیدن به عملکرد بهتر در نور کم کاهش یابد .

https://www.ovt.com/news-events/corporate-releases/omnivision-showcases-automotive-smage-sensor-fusion-technologies-enabling-best-imaging-quality-across-all-lighting-conditions

نویسنده : هدی جانمیان

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

رونمایی OMNIVISION از تکنولوژی سنسورهای فیوژن
5 (100%) 2 votes

مقالات مرتبط

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر
برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

ادامه خبر
نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

ادامه خبر
سوئیچ شبکه چیست؟

سوئیچ شبکه چیست؟

ادامه خبر