راه کار پیشنهادی داهوا چهارمین برند مطرح و پرفروش جهان برای حفاظت از شهری در ایتالیا

راه کار پیشنهادی داهوا چهارمین برند مطرح و پرفروش جهان برای حفاظت از شهری در ایتالیا

ایتالیا جز آن دسته از کشورهایی محسوب میشود که به جهت داشتن بناهای تاریخی و مکان های دیدنی و جذاب زبان زد خاص و عام است ، اما هستند بسیار کسانی که اندکی ارزش برای تاریخ و هنر قائل نیستند ودر زمینه نگهداری از این اماکن بذل و کوشش نمیکنند، در همین راستا کشور ایتالیا برای حفاظت از شهر تاریخی Arrezo  در ایتالیا از دوربین های 2 مگاپیکسلی  IPداهوا – dahua  استفاده نمود .

ARREZO نام شهری در ایتالیا است و مرکز استانی با همین نام واقع در توسکانی میباشد. این شهر برای موزه ها ، کلیساها ، تولیدات طلایش شهرت دارد. راه حل IP بسیار قابل اعتماد و کاملا نوآورانه توسط برند داهوا برای حفاظت و ایمنی شهر ارائه شد. دوربین های شبکه 2 مگاپیکسلی داهوا تصاویری با کیفیت بسیار بالا at24/30fps1080p ارائه میدهند . این دوربین ها از H.264  و MJPEG  پشتیبانی میکنند و IR  30 متر دارند و در تمامی شرایط نوری در طول روز و شب به خوبی کار میکنند. دوربین های سری ITC  با یک الگوریتم بسیار کار آمد برای ارائه نظارتی دقیق در جاده ها ، خیابان ها ، سالن ها برای نظارت بر شرایط ترافیک و رفت و آمد استفاده میشوند .

این دستگاه ها به مدد تکنولوژی بالایی که در ساخت آنها بکار رفته است میتوانند تصاویر فوق العاده واضح و روشنی ازوسیله نقلیه ارائه دهند و حتی زمانی که با سرعت بالا د رحرکتند پلاک آنها را ثبت کنند . سرعت شاتر این دوربین ها 1/25~1/100000, میباشد . این دستگاه های هوشمند قابلیت تشخیص OCR  نیز دارند. دستگاه های NVR  مورد استفاده در این پروژه سری سوپر NVR6000DR هستند و 128 کاناله میباشند . این مدل دارای ماژول منبع تغذیه از کار افتاده میباشد و از دوربین های شبکه برندهای تجاری دیگر نیز مانند : DAHUA-ARECONT VISISON- AXIS-BOSCH- BRICKCOM,- CANON- CP PLUS-DYNACOLOR-HONEYWELL- PANASONIC و … پشتیبانی میکند . با حمایت خود از RADIO1/5/6/10/50/60 میتواند به حداکثر ایمنی و امنیت برسد . المر ژانگ  مدیر فروش داهوا در اروپا طی سخنانی اینچنین بیان کرد : داهوا راه حل های امنیتی هوشمندی ارائه داد که باعث امن تر شدن ARREZO  شد . کیفیت بسیار عالی از تصاویر به دست آمده حتی در سخت ترین شرایط نوری نشان داد که تکنولوژی داهوا بهترین راه حل برای حفاظت از ساکنین شهری و گردشگران این شهر میباشد .

http://www.dahuasecurity.com/

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

پروژه های دیگر

پروژه های دیگر

پروژه های دیگر

 

راه کار پیشنهادی داهوا چهارمین برند مطرح و پرفروش جهان برای حفاظت از شهری در ایتالیا
امتیاز بدهید