لیست اخبار

راه حل امنیتی و هوشمند داهوا برای پارک اتومبیل

راه حل امنیتی و هوشمند داهوا برای پارک اتومبیل

به دلیل افزایش رشد اقتصادی جهانی در دو دهه اخیر ، افزایش فوق العاده انواع وسایل نقلیه را در هر گوشه از جهان شاهد بوده ایم ، گزارش ها حاکی از این است که در بسیاری از برج های مرتفع  پارکینگ یکی از اساسی ترین مشکلاتی است که مردم با آن درگیرند . صدور کارت،صدور صورت حساب ، کنترل ورودی ها و پرداخت پروسه ورودی را بسیار ناکارآمدو مشکل ساخته است . سیستم مدیریت کارت هوشمند سنتی فقط اجازه تردد را به کسانی میدهد که کارت را در دست داشته باشند و اگر احیانا کارت مفقود شود برای گرفتن مجدد آن پروسه ای بسیار پر دردسر در پیش رو خواهند داشت.

و این بار داهوا باز با فن آوری و تکنولوژی خود به این مشکل فائق آمد ، و راه حلی برای مشکلات پارکینگ ارائه داده است . راه حل داهوا برای حل این مشکل بر طبق نظارت تصویری و تجزیه و تحلیل ویدئو ها میباشد.  کنترل ورودی ها از 4 جنبه اصلی طرح شده است :

  • کنترل ورودی ها از طریق دوربین ANPR : بااستفاده از این تکنولوژی بهره وری از پارکینگ ها تا حد زیادی افزایش یافته است . خواندن پلاک خودروها و کنترل ورودی ها به وسیله دوربین های ANPR  انجام میپذیرد. بازدیدکنندگان باید دکمه VTT201 را فشار دهند و  ورودشان را با اپراتور هماهنگ کنند .
  • تشخیص سریع و دقیق پلاک اتومبیل ها در زمان واقعی ورود به پارکینگ : دوربین های ANPR – ITC237-PU1A-IRHL قدرت تشخیص تقریبا بالای %95 دارند و توانایی پوشش  دادن کل پلاک اتومبیل را دارند .
  • جستجوی پلاک اتومبیل ها از طریق دوربین های 4K NVR : دستگاه ضبط ویدئو مدل NVR5208-8P-4KS2 و رزولوشن (3840 x 2160)  از ضبط، پخش زنده و پخش حمایت میکنند. اگر از سیستم به درستی استفاده شود اطلاعات از جمله تصویر خودرو، شماره پلاک ، ورود و خروج ، تاریخ و فیلم ثبت خواهند شد و در پنجره نمایش داده خواهند شد، از سمت دیگر NVR داده های مربوط به پلاک با تاریخ و ساعت دقیق را در USB ذخیره خواهد کرد .
  • مدیریت هوشمند از طریق سیستم DH-DSS4004-EMS : بر طبق نرم افزار مدیریت هوشمند پنجره ها، تجزیه و تحلیل سیستم های هوشمند DH-DSS4004-EMS   به طور کلی برای مرکز مدیریت در نظر گرفته شده است . این عملکرد متقابل ، آسان و مقرون به صرفه است . مرکز مدیریت از طریق VTT201 میتواند به تماس های ضروری پاسخ دهد ، و بر طبق تاریخ ، ساعت و شماره پلاک به جستجوی عکس ها و فیلم های مربوطه از حافظه ذخیره بگردد .

با استفاده از این فن آوری پیشرفته که شامل ITC237 ANPR cameras,NVR5208-8P-4KS2 4K NVR, DH-DSS4004-EMS smart analysis system  میشود امنیت به مجتمع های مسکونی و اداری بزرگ بازگشته است و راندمان کار پارکینگ ها تغییر مثبت اساسی داشته است .  علاوه بر این این تکنولوژی قابلیت این را دارد که با پیشرفت های آتی کاملا خود را سازگار کند و باید به زودی منتظر خبرهای جدیدتر و به روزتری درباره این پارکینگ های هوشمند باشیم .

http://www.dahuasecurity.com/

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

راه حل امنیتی و هوشمند داهوا برای پارک اتومبیل
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر
برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

ادامه خبر
نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

ادامه خبر
سوئیچ شبکه چیست؟

سوئیچ شبکه چیست؟

ادامه خبر