راه حل امنیتی و هوشمند داهوا برای پارک اتومبیل

راه حل امنیتی و هوشمند داهوا برای پارک اتومبیل

به دلیل افزایش رشد اقتصادی جهانی در دو دهه اخیر ، افزایش فوق العاده انواع وسایل نقلیه را در هر گوشه از جهان شاهد بوده ایم ، گزارش ها حاکی از این است که در بسیاری از برج های مرتفع  پارکینگ یکی از اساسی ترین مشکلاتی است که مردم با آن درگیرند . صدور کارت،صدور صورت حساب ، کنترل ورودی ها و پرداخت پروسه ورودی را بسیار ناکارآمدو مشکل ساخته است . سیستم مدیریت کارت هوشمند سنتی فقط اجازه تردد را به کسانی میدهد که کارت را در دست داشته باشند و اگر احیانا کارت مفقود شود برای گرفتن مجدد آن پروسه ای بسیار پر دردسر در پیش رو خواهند داشت.

و این بار داهوا باز با فن آوری و تکنولوژی خود به این مشکل فائق آمد ، و راه حلی برای مشکلات پارکینگ ارائه داده است . راه حل داهوا برای حل این مشکل بر طبق نظارت تصویری و تجزیه و تحلیل ویدئو ها میباشد.  کنترل ورودی ها از 4 جنبه اصلی طرح شده است :

  • کنترل ورودی ها از طریق دوربین ANPR : بااستفاده از این تکنولوژی بهره وری از پارکینگ ها تا حد زیادی افزایش یافته است . خواندن پلاک خودروها و کنترل ورودی ها به وسیله دوربین های ANPR  انجام میپذیرد. بازدیدکنندگان باید دکمه VTT201 را فشار دهند و  ورودشان را با اپراتور هماهنگ کنند .
  • تشخیص سریع و دقیق پلاک اتومبیل ها در زمان واقعی ورود به پارکینگ : دوربین های ANPR – ITC237-PU1A-IRHL قدرت تشخیص تقریبا بالای %95 دارند و توانایی پوشش  دادن کل پلاک اتومبیل را دارند .
  • جستجوی پلاک اتومبیل ها از طریق دوربین های 4K NVR : دستگاه ضبط ویدئو مدل NVR5208-8P-4KS2 و رزولوشن (3840 x 2160)  از ضبط، پخش زنده و پخش حمایت میکنند. اگر از سیستم به درستی استفاده شود اطلاعات از جمله تصویر خودرو، شماره پلاک ، ورود و خروج ، تاریخ و فیلم ثبت خواهند شد و در پنجره نمایش داده خواهند شد، از سمت دیگر NVR داده های مربوط به پلاک با تاریخ و ساعت دقیق را در USB ذخیره خواهد کرد .
  • مدیریت هوشمند از طریق سیستم DH-DSS4004-EMS : بر طبق نرم افزار مدیریت هوشمند پنجره ها، تجزیه و تحلیل سیستم های هوشمند DH-DSS4004-EMS   به طور کلی برای مرکز مدیریت در نظر گرفته شده است . این عملکرد متقابل ، آسان و مقرون به صرفه است . مرکز مدیریت از طریق VTT201 میتواند به تماس های ضروری پاسخ دهد ، و بر طبق تاریخ ، ساعت و شماره پلاک به جستجوی عکس ها و فیلم های مربوطه از حافظه ذخیره بگردد .

با استفاده از این فن آوری پیشرفته که شامل ITC237 ANPR cameras,NVR5208-8P-4KS2 4K NVR, DH-DSS4004-EMS smart analysis system  میشود امنیت به مجتمع های مسکونی و اداری بزرگ بازگشته است و راندمان کار پارکینگ ها تغییر مثبت اساسی داشته است .  علاوه بر این این تکنولوژی قابلیت این را دارد که با پیشرفت های آتی کاملا خود را سازگار کند و باید به زودی منتظر خبرهای جدیدتر و به روزتری درباره این پارکینگ های هوشمند باشیم .

http://www.dahuasecurity.com/

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

راه حل امنیتی و هوشمند داهوا برای پارک اتومبیل
5 (100%) 1 vote