لیست اخبار

راهکار داهوا برای زندان های  Chapeco  و  Curitibanos  دو زندان بزرگ در سانتا کاتارینا

راهکار داهوا برای زندان های  Chapeco  و  Curitibanos  دو زندان بزرگ در سانتا کاتارینا

داهوا

تولید کننده و پیشرو محصولات حفاظت امنیتی که مقر آن در Hangzhou  چین است به تازگی سیستم امنیتی برای دو زندان Chapeco  وCuritibanos  در santa Catarina  برزیل طراحی و اجرا کرده است.سانتا کاتارینا ایالتی در جنوب برزیل است ، این ایالت بالاترین رفاه اقتصادی را در مقایسه با دیگر شهرهای برزیل دارا است .

پایتخت آن فلوریانوپولیس است .همسایه های این ایالت در جنوب و شمال به ترتیب عبارتند از : Rio Grande Do Sul   و  parana  . مانند شهرهای دیگر نیز برزیل از جرم و جنایت بیداد میکند . زندان های Chapeco   و  Curitibanos  دو زندان بزرگ در سانتا کاتارینا میباشند که با مشکلات امنیتی روبرو میباشند ، بنابراین دولت شهری برای ایجاد یک محیط بهتر و امن تر برای زندانیان و افسران سیستم امنیتی و حفاظتی محیط زندان را بروز رسانی کرد . سیستم امنیتی تصویری نقش مهمی را برای حفظ نظم و ایجاد محیطی امن خصوصا در مکانی مانند زندان بازی میکند . داهوا دوربین های شبکه خود را جایگزین دوربین های قدیمی آنالوگ این زندان ها کرد .

سری جدید دوربین های lite network  داهوا با قابلیت ارائه رنگ های روشن و تصاویر واضح با رزولوشن 1080p  میباشند . زندان از بخش های مختلفی تشکیل شده است که نگهبانان و افسران نمیتوانند در آن واحد در همه آن بخش ها حضور داشته باشند . دوربین های سری جدید lite network  داهوا میتوانند پوششی مداوم از تمامی بخش ها ارائه دهند .

دوربین های 2 مگا پیکسلی Full HD Network Small IR Bullet

میتوانند از بروز حوادث ناگهانی در محیط زندان و خارج شدن آنها از کنترل نگهبانان و افسران جلوگیری کنند.این دوربین ها در اتاق ناهار خوری ، بخش هواخوری و بسیاری دیگر از بخش هایی که زندانیان در آن به صورت دسته جمعی مستقر میشوند قرار داده میشود .

این دوربین ها جزییات کامل اتفاقات زندان را با وضوح بالانشان میدهند و به افسران در تجزیه و تحلیل رفتار خشونت آمیز بین زندانیان کمک می کنند . دوربین های 1 مگاپیکسلی HD Network Small IR Bullet  که در راهروها و بند زندانیان نصب شده است ایمنی در این نقاط را به نحو چشمگیری بالا برده است . ویلیام ژو مدیر آمریکای لاتین و آفریقا  در همین راستا اظهار میکند : دوربین های شبکه داهوا قادر به فراهم آوردن نظارت جامع تر و سطح بالایی از ایمنی برای زندانیان و کارگران هستند .

http://www.dahuasecurity.com/

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

راهکار داهوا برای زندان های Chapeco و Curitibanos دو زندان بزرگ در سانتا کاتارینا
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر
برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

ادامه خبر
نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

ادامه خبر
سوئیچ شبکه چیست؟

سوئیچ شبکه چیست؟

ادامه خبر