لیست اخبار

دوربین های ultra smart داهوا با کیفیت 12 مگاپیکسل

 دوربین های ultra smart داهوا با کیفیت 12 مگاپیکسل

Ultra smart بالاترین مدل دوربین های تحت شبکه هستند ، و از لحاظ کیفیت کاری و قابلیت هایی که روی آنها نصب است در بالاترین سطح قرار دارند. در سری 12 مگاپیکسل داهوا در 3 کیس صنعتی ، دام و بولت  تولید کرده است که بسته به نیاز بازار ، شرکت واردات دام و بولت motorized را شروع کرده است .پیکسل این آنها  12 مگاپیکسل ، 3000*4000 با سرعت 20 فریم بر ثانیه است .

این دوربین دارای ICR/BLC/3DNR/AGT و AWB می باشد. کارخانه داهوا از لنز motorized 4.1 تا 16.4 در آن استفاده کرده است و 50 مترIR دارد. هر دو H265  و vandal proof هستند . این دوربین قابلیت های هوشمندانه ای مانند : /missing object / object abandon  heat map / people counting و face detection دارد. قابلیت missing object و  object abandon جا گذاشتن ، فراموش کردن و حتی دزدیدن یک جسم و یا یک کالا را اعلام می کند. Heat map می تواند به ما نشان دهد ،

در یک منطقه کجا رفت و آمد بیشتر شده است ، و یا کجا بازدید کننده ی بیشتری داشته است.

این قابلیت ها برای فروشگاه ها بسیار مهم است و حتی سالن های نمایشگاهی که ببینند دم چه غرفه ای ،پیشخوانی و یا کالایی مردم بیشتر جمع شده اند.people counting  برای شمردن افرادی که از یک منطقه گذر می کنند . در حقیقت می توان ورود و خروج را شمرد که در یک سالن نمایشگاه یا یک فروشگاه چند نفر وارد شدند و چند نفر خارج شدند یا حتی تعداد افرادی که از دم در یک مغازه رد شده اند اما وارد نشدند. همینطور ارباب رجوع هایی که وارد یک بانک یا موسسه اداری یا سازمان اداری می شوند. قابلیت face detection شناخت تصاویر دوربین ها است که می شود.

این دوربین ها را با نرم افزار داهوا match کرد و یک سری صورت ها را به آن داد که از ورود بعضی چهره ها جلوگیری کند و یا همچنین اگر چهره ای وارد شد درب برایش باز شود .بیت ریت این دوربین روی H264، 24 و روی H265 ، 14 کیلو بایتی است .این دوربین مداربسته برای motion detection می تواند به 4 قسمت منطقه بندی کند .  از قابلیت های خوب دیگر این دوربین می توان به defog نام برد که در محیط های غبارآلود می تواند تصاویر بهتری ارائه دهد.

قابلیت خوب دیگر privacy mask است که درحقیقت به شما می تواند این حق انتخاب را بدهد که اگر بخواهید نقطه ای را محو کنید که دیده نشود در داخل یک منزل یا یک مکان نظامی تصویر را بپوشاند تا اپراتور به آن دسترسی نداشته باشد. این دوربین رنج کاملی از پروتکل ها را من جمله : HTTP/TCP/HTTPS/ARP/UDP/UPNP/ICMP/FDP/MULTI CAST/DNS/DDNS/PPPOE دارد. این دوربین دارای ورودی خروجی  alarm /audio است.

این دوربین با سیستم  POE+ داهوا هم کار می کند. همکاران گرامی که تمایل به خرید کالاهای حرفه ای و فوق حرفه ای داهوا دارند می توانند با همکاران ما در فروشگاه پویا تماس حاصل کنند و برای پروژه هایشان پیش فاکتور مدت دار تهیه کنند . همچنین برای بررسی بیشتر این دو مدل می توانند به وبسایت  www.dahuasecurity.com مراجعه کنند .

نویسنده : مهران گلزار

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

دوربین های ultra smart داهوا با کیفیت 12 مگاپیکسل
5 (100%) 5 votes

مقالات مرتبط

سری جدید XVR های داهوا با پشتیبانی از دوربین های Full-Channel AT & AF PoC

سری جدید XVR های داهوا با پشتیبانی از دوربین های Full-Channel AT & AF PoC

ادامه خبر
ذخیره سازی و پهنای باند دوربین مداربسته

ذخیره سازی و پهنای باند دوربین مداربسته

ادامه خبر
تکنولوژی جدید داهوا در حوزه دید در شب 

تکنولوژی جدید داهوا در حوزه دید در شب 

ادامه خبر
عرضه یک مجموعه سه گانه از محصولات SMART HOME سامسونگ

عرضه یک مجموعه سه گانه از محصولات SMART HOME سامسونگ

ادامه خبر