لیست اخبار

دوربین مدار بسته سیم دار

دوربین مدار بسته سیم دار

دوربین مدار بسته سیم دار بهترین انتخاب هستند چون دارای کیفیت تصویربرداری عالی هستند و هیچ عامل مداخله کننده ای که بر روی کیفیت تصویر اثر بگذارد در آن ها وجود ندارد و از شبکه های بی سیم ارزان تر هستند. آن ها می توانند حدود هزار فوت دورتر از سیستم های DVR نصب شوند بدون آن که تغییری در سطح  کیفیت آن ها ایجاد شود.

شما نباید دوربین خود را با استفاده از دوربین مدار بسته سیم دار شارژ کنید به دلیل اینکه کابل سیامس تامین کننده ویدئو و شارژ به طور همزمان در یک کابل  مشترک است این به شما این اجازه را می دهد تا دوربین خود را به دی وی ار نصب کنید و آن ها را ازرا دور شارژ کنید. پیشرفت های زیادی در حوزه دوربین مدار بسته سیم دار وجود دارد و کابل سیمس از پیش بریده شده به طور رایج به اضافه  یک حلقه فیلم استفاده می شود. برای کار کردن در مدت زمان طولانی تر ۷۰۰۰ Ftt. استفاده از کابل سی ای تی ۵ ای و کانگتر های بالون ویدیویی پیشنهاد می شود. با استفاده ار این روش، سیگنال ویدئویی می تواند به حدود ۱و۳۰۰Ftt.  ارتقا یابد.

دوربین مدار بسته بی سیم کمی گران تر هستند و به اندازه سیستم ها سیم دار قابل اعتماد نیستند. بیشتر سیستم های بی سیم از نوع خطوط دید (ال ا اس) هستند پس اگر هر شی از درخت بیفتد و یا گروهی از پرندگان از روی شاخه درخت بپرند بین انتقال دهنده و دریافت کننده در حال حرکت  سیگنال بی سیم قطع خواهد شد و کیفیت ویدئویی شما تحت تاثیر قرار می گیرد. به دوربین مدار بسته بی سیم در حال حاضر نیاز به شارژ شدن دارند پس آن ها  باید به شارژر وصل شوند.

امنیت محیطی

مهم ترین مسئله شما حفاظت از محیط اطراف منزل خود است. اگر شما می توانید دزدان، سارقان مزاحمان  را به این فکر بیندازید که اصلا ورود به دارایی شما ارزش دارد و یا نه شما موفق شده اید. هیچ کسی دوست ندارد در هنگام انجام کاری غیرقانونی تصویرش گرفته شود. این ذات انسان ها است.

نصب یک ضبط کننده محیطی قابل دید از دوربین مدار بسته و یا حتی نصب دسترسی به پد اصلی و یا کارت اصلی به ساختمان شما، این اطمینان را می دهد که  تنها افراد شناخته  شده اجازه ورود به منزل شما را داشته باشند. هدف اصلی ممانعت از ورود افراد مزاحم قبل از رخداد آن با حذف چنین خطری است.

www.negaco.com

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

دوربین مدار بسته سیم دار
امتیاز بدهید

مقالات مرتبط

تکنولوژی Dahua Pfa چیست؟

تکنولوژی Dahua Pfa چیست؟

ادامه خبر
تکنولوژی Surge Protection چیست؟

تکنولوژی Surge Protection چیست؟

ادامه خبر
ادامه (چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را درخانه نصب کنیم؟)

ادامه (چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را درخانه نصب کنیم؟)

ادامه خبر
چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر