لیست اخبار

دوربین مداربسته کوچک، مخفی یا مینیاتوری

دوربین مداربسته کوچک، مخفی یا مینیاتوری

دوربین های مداربسته امنیتی به مدل های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام از آنها ویژگی های متفاوت و خاصی دارند البته در یکسری موارد با یکدیگر مشترک هستند.یکی از انواع دوربین مداربسته ، دوربین مداربسته مخفی نیز می باشد که میخواهیم در این مقاله ویژگی های این دوربین را بیان کنیم و اینکه این دوربین مداربسته چه کاربردهایی دارد.با استفاده از این دوربین مداربسته مخفی می توانید اماکن را بصورت نا محسوس کنترل نمایید که به انواع زیر دسته بندی می شوند .

دوربین های مدار بسته به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند و هر کدام از آن ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند. یکی از انواع دوربین مداربسته، دوربین مدار بسته مخفی است. با استفاده از دوربین مدار بسته مخفی می توان اماکن را به صورت نامحسوس، کنترل کرد. دوربین های مداربسته مخفی به انواع زیر دسته بندی می شوند:

دوربین های هالوژنی

دوربین مدار بسته آینه ای

دوربین مدار بسته مخفی مینیاتوری پین هول

دوربین مدار بسته مینیاتوری معمولی

دوربین مدار بسته دتکتوری

دوربین مداربسته مخفی محدب در اصل یک آیینه به نظر می رسد اما این آینه در داخل آن دوربین مداربسته مخفی نصب شده است و باید در نظر داشت که حتما در محیطی که دوربین مداربسته مخفی کار گذاشته شده است باید نور محیط تنظیم باشد تا بتواند تصویر با کیفیتی را ضبط نماید.

دوربین مداربسته پین هول زمانی که نصب شده باشد به صورت ظاهری اصلا قابل تشخیص نمی باشد. فناوری این دوربین های مداربسته به گونه ای است که لنز دوربین به صورت یک حفره کوچک قرار داده شده است و از درون این حفره است که تصاویر ضبط می شوند.ویژگی اصلی این دوربین ها کیفیت بالای آن و به تناسب قیمت بالایی هم دارند.

 

دوربین های مدار بسته مخفی مدل هالوژنی

به آسانی در داخل لامپ هالوژن قرار میگیرد و تصاویری با کیفیت ضبط می کند.

  دوربین مداربسته مخفی مینیاتوری معمولی

ساده ترین نوع دوربین مداربسته مخفی میب اشد و کاربرد شخصی دارد قیمت بسیار ارزانی دارد و به راحتی پنهان می شود.بسیاری از این دوربین های مداربسته مخفی قابلیت ضبط در شب را نیز دارند به وسیله امواج مادون قرمز،مانند دوربین مداربسته پین هول می باشد.

دوربین مداربسته مخفی دتکتوری

که در ظاهر به صورت سیستم های هشدار ایمنی آتش سوزی یا سیستم اعلام سرقت می باشدکه قابل تشخیص نیست.

 دوربین مداربسته مخفی در چه مواردی کاربرد دارند؟

این دوربین مداربسته مخفی برای انجام یکسری عملیات غیرمحسوس استفاده می شود، مثال در مکان های تجاری ،مکان هایی که امکان سرقت و تحلف وجود دراد و اداره ها و …..ای دوربین ها در عملیات پلیسی هم کاربرد فراوانی دارد.شناسایی عوامل جرم،تعقیب و کنترل مجرمان و ……

  اهمیت استفاده از دوربین مداربسته مخفی چیست؟

برای انجام عملیات نامحسوس پلیسی که باید یک مکانی را تحت نظر داشت نصب میگردد و یا در قالب یک وسیله که قابل شناسایی نباشد.این دوربین ها را میتوان در وسایلی همچون : گلدان، لامپ، لوستر، تجهیزات صوتی و تصویری و …،قرار داد.دوربین های مخفی هزینه کمتری دارند و کاربرد گسترده .دوربین مداربسته مخفی هم بصورت سیم دار و هم بصورت بی سیم مورد استفاده قرار میگیردکه مدل بی سیم از طریق اینترنت تصاویر به دریافت کننده ارسال می شود . اما سیم دار آن به وسیله کابل تصاویر به دریافت کننده ارسال می شود.

نویسنده:زهرا زینلی

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

(لطفا به اشتراک بگذارید )

 

 

دوربین مداربسته کوچک، مخفی یا مینیاتوری
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

درباره(یونی ویو) UNV-UNIVIEW بیشتر بدانیم

درباره(یونی ویو) UNV-UNIVIEW بیشتر بدانیم

ادامه خبر
تاریخچه سیستم های نظارتی تصویری دوربین مداربسته امنیتی 

تاریخچه سیستم های نظارتی تصویری دوربین مداربسته امنیتی 

ادامه خبر
ایجاد راه حل های هوشمند با همکاری فی مابین داهوا و شرکای خود

ایجاد راه حل های هوشمند با همکاری فی مابین داهوا و شرکای خود

ادامه خبر
کاربرد دستگاه ضبط تصویر DVR

کاربرد دستگاه ضبط تصویر DVR

ادامه خبر