لیست اخبار

دوربین مداربسته وایرلس(بی سیم)

دوربین مداربسته وایرلس(بی سیم)

دوربین مداربسته امنیتی وایرلس به دوربینی گفته می شود که امکان انتقال اطلاعات را بصورت بی سیم وجود دارد. واژه وایرلس به تجهیزات الکتریکی بی سیم اشاره می کند.

دوربین مداربسته وایرلس همانطور که از نام آن معلوم است به دوربین هایی که از طریق بی سیم به سرور مرکزی خود وصل می شوند گفته می شود. این دوربین ها در انواع مختلف و برای کارایی های متفاوت تولید می شوند. این دوربین ها از دو تکنولوژی متفاوت آنالوگ و دیجیتال  IP ) برای انتقال اطلاعات خود استفاده می کنند.)

دوربین های امنیتی وایرلس آنالوگ: این مدل از دوربین های وایرلس از سیگنال های آنالوگ برای انتقال اطلاعات دوربین مداربسته استفاده می کنند. این سیگنال های به شدت تحت تاثیر نویزهای الکترومغناطیسی قرار میگیرند و از ثبات بالایی برخوردار نیستند.

دوربین های امنیتی وایرلس دیجیتالی :این دسته از دوربین های وایرلس از تکنولوژی وایفا برای ارسال اطلاعات استفاده می کنند. این روش ارسال اطلاعات به مراتب با ثبات تر می باشد و امکان استفاده از دوربین در شبکه های بی سیم را به وجود می آورد.

دوربین مداربسته امنیتی بیسیم دیجیتال  جهت کارهایی طراحی شده من جمله کاربرد در مکان هایی که امکان سیم کشی وجود نداشته باشد کاربرد بسیار زیادی دارد.  و یا اگر بخواهیم سیم کشی کنیم مسافت زیادی را باید اقدام به بستر سازی و سیم کشی نماییم که و همچنین دشوار بودن و زمان بر بودن کابل کشی ، هزینه ی بستر سازی نیز مورد توجه می باشد.

آیا نصب دوربین مداربسته بی سیم بهتر است ؟

در زمانی که امکان کابل کشی وجود نداشته باشد بهتر است از دوربین بیسیم استفاده کنیم.دوربین های بی سیم ثبات کمتری نسبت به دوربین های معمولی دارد.

توجه داشته باشید که برای نصب دوربین مداربسته شما به هر حال به تغذیه کردن دوربین نیاز دارید و استفاده از باتری به هیچ عنوان یک راه حل طولانی مدت نخواهد بود. پس حتی در صورت استفاده از دوربین های مداربسته وایرلس، شما نیاز به کابل کشی تا محل دوربین را خواهید داشت.

با این حال در صورتی که نیاز به دوربین بی سیم بسیار ضروری است سعی کنید حتما از دوربین های دیجیتال یا وای فای استفاده کنید.

نویسنده : زهرا زینلی

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

 

 

دوربین مداربسته وایرلس(بی سیم)
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

درباره(یونی ویو) UNV-UNIVIEW بیشتر بدانیم

درباره(یونی ویو) UNV-UNIVIEW بیشتر بدانیم

ادامه خبر
تاریخچه سیستم های نظارتی تصویری دوربین مداربسته امنیتی 

تاریخچه سیستم های نظارتی تصویری دوربین مداربسته امنیتی 

ادامه خبر
ایجاد راه حل های هوشمند با همکاری فی مابین داهوا و شرکای خود

ایجاد راه حل های هوشمند با همکاری فی مابین داهوا و شرکای خود

ادامه خبر
کاربرد دستگاه ضبط تصویر DVR

کاربرد دستگاه ضبط تصویر DVR

ادامه خبر