دوربین ضد خرابکاری معروف به Vandal Proof  و Corner Mount

دوربین ضد خرابکاری معروف به Vandal Proof  و Corner Mount

این نوع دوربین ها نیز همانطور که از اسم آنها پیداست برای محیط های خاص استفاده میشوند ، محیط هایی که وظیفه نگهبانی و حراست از آنها توسط نگهبان به دلیل وحشی گری ، خرابکاری و رفتارهای خشن ممکن است خطرات جانی به دنبال داشته باشد.

از این نوع دوربین ها بیشتر درمحیط زندان ها، ورودی های مهم ، دادگاه ، انبارها و حتی در باغ وحش ها استفاده میشود. اساسا در هر محیطی که دوربین ها برای ضبط و گرفتن رفتارهای خشن ، وحشی گری و خرابکاری قرار گرفته باشند . دوربین های ضد خرابکاری ( vandal proof) را میتوان هم در محیط های داخلی و هم محیط های خارجی نصب کرد در حالیکه دوربین های گوشه ای (corner mount  ) فقط مناسب محیط های داخلی و محیط هایی که خطر ریسک در آنها بالاست نصب کرد .

هر دو این دوربین ها معمولا رتبه IK10  دارند ، همچنین رتبه IP  آنها معمولا از 54 تا 66 می باشند . آنهایی که رتبه بندی IP آنها از 67 تا 68 است معمولا قدرت تحمل و مقاومت بالاتری را نسبت به خرابکاری و استفاده نادرست دارند . دوربین های ضد خرابکاری معمولا از مواد سخت و محکم مانند آلومینیوم و پلی کربنات ساخته میشوند . مصرف کنندگان باید به  خاطر داشته باشند که هیچ جعبه ، محفظه ، دیوار و … نمیتواند 100 % ضد خرابکاری باشد.

 

www.ASMAG.COM

2014

(a & s international )

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

دوربین ضد خرابکاری معروف به Vandal Proof و Corner Mount
امتیاز بدهید