لیست اخبار

در ایپاس 2018 چه گذشت ؟

در ایپاس 2018 چه گذشت ؟

در این مقاله می خواهیم دررابطه با اینکه در نمایشگاه ایپاس 2018 چه اتفاقاتی افتاد و در این 4 روز چه گذشت به صحبت بپردازیم.

ایپاس امسال به مانند سالهای گذشته به دو بخش تقسیم می شود : بخش دولتی و بخش خصوصی. بخش دولتی شامل غرفه هایی مانند شرکت صاایران، دولت الکترونیک، پلیس 110 داخل سالن و غرفه های بیرون سالن مختص ماشین های ضد شورش، ماشین های آتش نشانی و ماشین های پلیس بودند .

در روز اول خودروهای پلیس در حضور سران مانوری انجام دادند که این عمل در سالهای گذشته بی سابقه بوده و بار اولی بود که اجرا می شد. در یکی از غرفه های وابسته به نهادهای دولتی تفنگ با مبلغ خیلی پایین عرضه می شد که قاعدتا برای مصارف ساده و شکارهای حیوانات کوچک استفاده می شد. در بخش خصوصی هم باز دوربین مدار بسته بیشترین تعداد غرفه ها را به خود اختصاص داده بود.

از مهم ترین برندهای حاضر می توان به AVTECH  تایوان ، داهوا ، هایک ویژن وسیماران را نام برد که غرفه های خوب و بزرگی به خودشان اختصاص دادند ، البته برندهای تولید ایران هم خیلی زیاد بودند و سوئیچ های شبکه و دوربین مدار بسته و دزدگیر و همینطور اعلان حریق جزکالاهای تولید داخل بود که امسال به نسبت پارسال رونق بیشتری داشت . رونمایی از برند HILOOK  توسط دو گارانتی درسا و پارس ارتباط برای اولین سال اتفاق افتاد که جالب توجه بود .

همین طور 3 غرفه داهوا را به نمایش گذاشته بودند ، غرفه اول غرفه شرکت داهوا ایران ، غرفه دوم غرفه شرکت فراگستر و غرفه سوم غرفه شرکت نظارت گستر ایمن بودند. وجود دو غرفه برای برند HILOOK  و سه غرفه برای برند داهوا نشان دهنده میزان فروش این برندها در داخل ایران هستش و اینکه بخش زیادی از بازار را این دو ابر کارخانه هایک ویژن و داهوا اشغال کرده اند.

متاسفانه امسال به علت نوسانات ارزی و مشکلات اقتصادی بسیاری از همکاران و شرکت های نامی حضور نداشتند و همین طور استقبال به نسبت سالهای گذشته بسیار پایین تر بود . از نظر تکنولوژی هم رونمایی جدید و اتفاق غیر منتظره ای نداشتیم و میشه گفت بیشتر SOLUTION ها تکراری بودند و نوآوری جدیدی نداشتیم .

اینک شما برای ما بنویسید انتظاراتتان از نمایشگاه ایپاس چه بوده است و آیا این انتظارات برآورده شده اند یا خیر ؟

نویسنده : آقای مهران گلزار

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

(لطفا به اشتراک بگذارید )

 

در ایپاس 2018 چه گذشت ؟
امتیاز بدهید

مقالات مرتبط

سری جدید XVR های داهوا با پشتیبانی از دوربین های Full-Channel AT & AF PoC

سری جدید XVR های داهوا با پشتیبانی از دوربین های Full-Channel AT & AF PoC

ادامه خبر
ذخیره سازی و پهنای باند دوربین مداربسته

ذخیره سازی و پهنای باند دوربین مداربسته

ادامه خبر
تکنولوژی جدید داهوا در حوزه دید در شب 

تکنولوژی جدید داهوا در حوزه دید در شب 

ادامه خبر
عرضه یک مجموعه سه گانه از محصولات SMART HOME سامسونگ

عرضه یک مجموعه سه گانه از محصولات SMART HOME سامسونگ

ادامه خبر