درباره داهوا-dahua بدانیم

درباره داهوا-dahua بدانیم

شرکت فناوری dahua Zhejiang ، پیشرو در ارائه راه حل های امنیتی و نظارت تصویری می باشد. این کمپانی در حدود 11000 نفر کارمند در سرتاسر دنیا دارد و راه حل های امنیتی ، محصولات و خدمات Dahua در بیش از 160 کشور جهان مورد استفاده قرار گرفته است. داهوا-dahua دارای 35 شرکت تابعه در سراسر جهان من جمله آسیا، آمریکا، اروپا، خاورمیانه، اقیانوسیه و آفریقا می باشد. و با راه حل های نظارتیش، کیفیت ، قابلیت و ثبات بی نظیری را ارائه می دهد.

داهوا-dahua متعهد به ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و آخرین فن آوری هاست تا کاربران نهایی (   (end userبتوانند با موفقیت کار خود را به اتمام برسانند.در سال 2001، داهوا-dahua اولین شرکت در چین بود که یک ضبط کننده ویدئویی دیجیتال 8 کاناله (real time) راه اندازی کرد.

از آن زمان این شرکت همچنان به سرمایه گذاری در ایجاد قابلیت های تحقیق و توسعه قوی برای تکنولوژی و نوآوری های جدید ادامه داده است.داهوا از سال 2010 تقریبا 10%درآمد فروش سالیانه خود را در زمینه تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده است.

این شرکت دارای 4 موسسه تحقیقاتی شامل : موسسه پیشرفته فناوری، موسسه داده های بزرگ ، موسسه تراشه ، موسسه video cloud و بیش از 6000 مهندس توسعه و تحقیق (R&D) ، کارکنان فنی بر روی فن آوری های AI , IoT ، خدمات فضای ابری ، ویدئو ، امنیت سایبری و سایر فن آوری ها می باشد. dahua تا سال 2016 بیش از 800 اختراع به ثبت رسانیده است.

 

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

درباره داهوا-dahua بدانیم
5 (100%) 4 votes