لیست اخبار

درباره داهوا-dahua بدانیم

درباره داهوا-dahua بدانیم

شرکت فناوری dahua Zhejiang ، پیشرو در ارائه راه حل های امنیتی و نظارت تصویری می باشد. این کمپانی در حدود 11000 نفر کارمند در سرتاسر دنیا دارد و راه حل های امنیتی ، محصولات و خدمات Dahua در بیش از 160 کشور جهان مورد استفاده قرار گرفته است. داهوا-dahua دارای 35 شرکت تابعه در سراسر جهان من جمله آسیا، آمریکا، اروپا، خاورمیانه، اقیانوسیه و آفریقا می باشد. و با راه حل های نظارتیش، کیفیت ، قابلیت و ثبات بی نظیری را ارائه می دهد.

داهوا-dahua متعهد به ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و آخرین فن آوری هاست تا کاربران نهایی (   (end userبتوانند با موفقیت کار خود را به اتمام برسانند.در سال 2001، داهوا-dahua اولین شرکت در چین بود که یک ضبط کننده ویدئویی دیجیتال 8 کاناله (real time) راه اندازی کرد.

از آن زمان این شرکت همچنان به سرمایه گذاری در ایجاد قابلیت های تحقیق و توسعه قوی برای تکنولوژی و نوآوری های جدید ادامه داده است.داهوا از سال 2010 تقریبا 10%درآمد فروش سالیانه خود را در زمینه تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده است.

این شرکت دارای 4 موسسه تحقیقاتی شامل : موسسه پیشرفته فناوری، موسسه داده های بزرگ ، موسسه تراشه ، موسسه video cloud و بیش از 6000 مهندس توسعه و تحقیق (R&D) ، کارکنان فنی بر روی فن آوری های AI , IoT ، خدمات فضای ابری ، ویدئو ، امنیت سایبری و سایر فن آوری ها می باشد. dahua تا سال 2016 بیش از 800 اختراع به ثبت رسانیده است.

 

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

درباره داهوا-dahua بدانیم
5 (100%) 5 votes

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر