لیست اخبار

جذاب ترین و پر هیجان ترین اتفاق ورزشی سال 2016 المپیک ریو در کشور برزیل

جذاب ترین و پر هیجان ترین اتفاق ورزشی سال 2016 المپیک ریو در کشور برزیل

بالطبع مسابقات ورزشی و مهمتر از همه المپیک جز آن اتفاقات مهم ورزشی است که بسیاری را از مردم را جذب خود میکند. بسیاری از افراد از کشورهای دور و یا نزدیک برای مشاهده این رویداد بزرگ به برزیل سفر کردند ، مسئولیت مقامات کشور برزیل برای حفظ، حراست و نگهبانی از کشورشان، بازیکنان، مسافران و … بسیار سنگین بود. در راستای همین تصمیم مشورت و رایزنی با کارشناسان برند dahua داهوا صورت گرفت و خرید تجهیزات ایمنی از این برند انجام گرفت.

هنگامی که قرار شد المپیک 2016 به ریو بیاید ، اموال عمومی و رفاه مردمی در هر دو مرحله برنامه ریزی و اجرای این رویداد در مرحله اول توجه قرار گرفت . بازی های المپیک تابستانی 2016 در ریو 500000 نفر بازدید کننده خارجی را به ریو راه داد و مبلغ تقریبی 7500000 دلار برای خرید بلیط 10500 بازی را در پی داشت . 85000 نفر پرسنل و نیروی امنیتی در این پروژه شرکت داشتند و مبلغی معادل 895000000 دلار هزینه راه اندازی سیستم های امنیتی شد . برای اطمینان از یک محیط امن برای انجام بازی های المپیک مقامات دولتی ریو دو ژانیرو به دنبال یک راه حل جامع نظارت تصویری برای نظارت بر یک گستره وسیعی ازپارک المپیک و شهرهایی مانند  Copacabana, Maracanã, Deodoro و Barra da Tijuc بودند . مکان هایی که نیاز بود در آنها این سیستم امنیتی نظارتی راه اندازی شود عبارت بودند از :  استادیوم المپیک، Sambódromo، Maracanãzinho المپیک مرکز BMX، والیبال ساحلی آرنا، دهکده المپیک و پارا المپیک و همچنین جاده های اطراف که برای استفاده مقامات دولتی ،ورزشکاران و مطبوعات مورد استفاده قرار میگرفت . به همین منظور برای اجرای این پروژه به دوربین هایی نیاز بود که از کیفیت تصویر بالای برخوردار بودند ( HD) و قادر به تجزیه و تحلیل ویدئو های ضبط شده بودند چون این دوربین ها باید زمانی که سیل عظیم جمعیت در حرکت بود قادر به ضبط اتفاقات باشند .

مقامات دولتی ریو دو ژانیرو بعد از تحقیقات بسیار فن آوری با ارزش داهوا که دومین سهم بازار در سراسر جهان(با توجه به تحقیقات IHS)  را دارا می باشد انتخاب کردند . داهوا 1823 عدد دوربین  دام با وضوح بالای IP   و دوربین اسپید دام 30X (PTZ)  برای این پروژه انتخاب کرد . دوربین های داهوا در مکان های استراتژیکی نصب شده بودند که پرسنل امنیتی میتوانستند به راحتی کل مجموعه را زیر نظر داشته باشند.  فیدهای ویدئویی از طریق یک شبکه خصوصی به ایستگاه اصلی در داخل پارک المپیک مرکز عملیات ریو دو ژانیرو ارسال میشدند و از آنجا مسئولین به راحتی تمامی حرکات افراد را زیر نظر داشتند و راحت تر مواظب امنیتی تماشاگران و ورزشکاران بودند . راه حل های امنیتی داهوا در شرایط دیگری مانند نیاز به اورژانس پزشکی ، خرابکاری و زمان های دیگری که به یک تیم برای واکنش فوری نیاز بود نیز مورد استفاده قرار گرفتند . سیستم های نظارت تصویری داهوا برای ضبط با بالاترین کیفیت تصویر طراحی شده بودند . افسر امنیتی تالار شهر ریو دی ژانیرو تامپسون پیکسوتو طی بیانه ای ابلاغ کرد: تکنولوژی محصولات داهوا در طول مسابقه بسیار ما را شگفت زده کرد ، کیفیت تصاویر در مقایسه با برند های دیگر به هیچ وجه قابل مقایسه نبود ، وی همچنین افزود ما مشتاقانه منتظر فرصت های آتی برای همکاری با این برند مطرح هستیم .هنگامی که قرار شد المپیک 2016 به ریو بیاید ، اموال عمومی و رفاه مردمی در هر دو مرحله برنامه ریزی و اجرای این رویداد در مرحله اول توجه قرار گرفت . بازی های المپیک تابستانی 2016 در ریو 500000 نفر بازدید کننده خارجی را به ریو راه داد و مبلغ تقریبی 7500000 دلار برای خرید بلیط 10500 بازی را در پی داشت . 85000 نفر پرسنل و نیروی امنیتی در این پروژه شرکت داشتند و مبلغی معادل 895000000 دلار هزینه راه اندازی سیستم های امنیتی شد.به همین منظور برای اجرای این پروژه به دوربین هایی نیاز بود که از کیفیت تصویر بالای برخوردار بودند ( HD) و قادر به تجزیه و تحلیل ویدئو های ضبط شده بودند چون این دوربین ها باید زمانی که سیل عظیم جمعیت در حرکت بود قادر به ضبط اتفاقات باشند

http://www.dahuasecurity.com/

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

 

جذاب ترین و پر هیجان ترین اتفاق ورزشی سال 2016 المپیک ریو در کشور برزیل
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر
برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

ادامه خبر
نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

ادامه خبر
سوئیچ شبکه چیست؟

سوئیچ شبکه چیست؟

ادامه خبر