لیست اخبار

تجهیز Arabian Center  در دبی با سیستم امنیتی IP SOLUTION داهوا

تجهیز Arabian Center  در دبی با سیستم امنیتی IP SOLUTION داهوا

این مرکز خرید در جنوب شرقی دبی واقع شده است و یک مرکز تجاری و سرگرمی برای ساکنان محلی به حساب می آید . این مرکز با زیربنایی در حدود 800000  متر مربع حدود 200 واحد مغازه را در خود جای داده است . در این مرکز خرید از وسایل منزل تا لاکترونیک و پوشاک ، هر آنچه بخواهید یافت می کنید . هایپرمارکت LULU و Cinema city نیز در Arabian center واقع شده اند .

امنیت مرکز خرید از اهمیت بالایی برخوردار است چنانکه فروشندگان بتوانند کسب و کار راحت و موفقی داشته باشند و مشتریان بتوانند یک خرید جذاب و دلچسب را تجربه کنند ، نکته مهم در این است که در چنین فضایی وسیع چگونه می توان در مقابل دزدی و آَشوب خرابکان به موقع وارد عمل شد و مقابله به مثل کرد ؟!  مکان های خاص مانند انبارها،ورودی ها و خروجی ها مانند بخش های دیگر این مرکز خرید ،بالطبع نیاز به مراقبت خاصی دارند . تقاضای مرکز خرید از یک سیستم امنیتی به شرح زیر است :

  • تصاویر باید واضح و روشن باشند .
  • دوربین ها باید در دکورها و ویترین ها تعبیه شده باشند
  • کل سیستم باید پایدار و قابل اعتماد باشد.

دوربین های IP برند داهوا از میان دیگر برندها برای این پروژه انتخاب شدند ، دوربین های 2مگاپیکسل تحت شبکه ، دستگاه های ذخیره سازی و سیستم مدیریت مرکزی . تعداد342 عدد دوربین تحت شبکه 2 مگاپیکسلی برای مکان های مختلف این مرکز خرید در نظر گرفته شدند . وجود نور شدید آفتاب در تمامی اوقات سال در دبی باعث شد که وجود WDR یک عنصر اساسی برای نصب دوربینها در ورودی ها و خروجی ها باشد .دوربین های Low Light یک انتخاب بسیار مناسب برای فضاهای تاریک مثل انبارها هستند که تصاویر روشنی ارائه می دهند . در انبارها تجناس بصورت بسته بندی و کارتن شده تجمع دارند که با استفاده از دوربین های ذکر شده مسئله نظارت از اونها هم به خوبی پیش می رود . دوربین های 3 مگاپیکسلی PTZ برای داشتن دید وسیع تر مورد استفاده قرار میگیرند . برای ذخیره سازی اطلاعات و داده ها از تعداد 22 عدد دستگاه NVR 32 کانال استفاده شد که هر کدام دارای هارد دیسک 2TB SEAGATE هستند. کل این سیستم توسط DAHUA SMART PSS (CMS SOFTWARE ) اجرا می شود .

aیکی از مدیران فروش این مجموعه ابراز کرد : در ابتدا مدیران ما نسبت به محصول چینی روی خوشی نشان ندادند و حتی چنیدن برند کره ای را انتخاب کردند اما بعد از اینکه چندین NVR داهوا را تست کردند به دلیل ثبات بالا و کیفیت عالی دستگاه های NVR راضی به استفاده از برند داهوا شدند . این مدیر فروش افزود: من به استفاده از برند داهوا برای قابلیت بالای محصولاتش و قیمت منطقی و منصفانه اش ایمان داشتم .

مدیر فروش محصولات داهوا در خاورمیانه افزود : دبی سرزمین آرزوهاست و ما تقاضای اجرای پروژه های امنیتی حفاظتی در بسیاری از بخش ها را پیش رو خواهیم داشت. این پروژه Arabian Center فقط برای ما یک آغاز بسیار شیرین و دلچسب بود .

http://www.dahuasecurity.com/

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

تجهیز Arabian Center در دبی با سیستم امنیتی IP SOLUTION داهوا
5 (100%) 2 votes

مقالات مرتبط

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر
برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

ادامه خبر
نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

ادامه خبر
سوئیچ شبکه چیست؟

سوئیچ شبکه چیست؟

ادامه خبر