لیست اخبار

تجهیز کلیسای جامع تولدو در اسپانیا با سیستم های حفاظتی امنیتی پیشرفته IP  و HYBRID HDCVI داهوا

تجهیز کلیسای جامع تولدو در اسپانیا با سیستم های حفاظتی امنیتی پیشرفته IP  و HYBRID HDCVI داهوا

حفاظت و نگهداری از آثار تاریخی و شاهکارهای معماری و هنری هر کشوری جز وظایف ملی آن کشور محسوب میشود و نه تنها دولت که بلکه ملت نیز باید در راستای نگهداری از این گذشته باشکوه کشورشان نهایت بذل و کوشش را داشته باشند . کلیسای جامع تولدو که یکی از سه کلیسای گوتیک قرن 13 میباشد من جمله این مکان های تاریخی است. نگهداری از این کلیسا تا مدت ها جز وظایف فراموش نشدنی و واجب هر شخصی بود اما این موضوع حفاظت از سرمایه ملی دولت را بر آن داشت تا بصورت حرفه ای برای حفاظت از این کلیسا وارد عمل شوند بدین منظور مشورت با کارشناسان برند داهوا صورت گرفت و آنها وارد عمل شدند .

کلیسای جامع تولدو یکی از سه کلیسای گوتیک معروف قرن 13 میلادی میباشد، این کلیسا یکی از سه کلیسا به سبک معماری گوتیک میباشد. از نظر بسیاری این کلیسا به عنوان شاهکاری در سبک خود میباشد. در تمامی دوران قبل تا به امروز اسپانیایی ها حفاظت و حراست از این کلیسا را بعنوان یکی از مسئولیت های اجتماعی خود میپنداشتند . برای اطمینان از نگهداری مناسب و پیشگیری از حوادث نهاد مذهبی اسپانیا در نظر داشت شرکتی را که هم از نظر تیم کاری و هم  از نظر محصولات و فن آوری حرفه ای باشند را پیدا کند، به همین دلیل برند داهوا انتخاب شد و خرید تجهیزات صورت گرفت .

در مرکز کنترل این کلیسا مدیران می توانند هر منطقه از معبد و موزه را زیر نظر داشته باشند . سیستم hybrid hdcvi  و ip   داهوا با بهترین کیفیت تصویر برای این مورد انتخاب شد . علاوه بر کارکردهای معمولی که مختص ضبط و پخش زنده از محیط کلیسا و موزه میباشد ، سیستم حفاظتی و امنیتی داهوا قابلیت تشخیص گرما ، تشخیص مغناطیسی ، تشخیص ورود مزاحم و تشخیص آتش سوزی را نیز دارا میباشد . دوربین های ip  با وضوح بالای 5 مگاپیکسل و دوربین های 2 مگاپیکسل hdcvi در این کلیسا نصب شده اند . کابل کواکسیال مشابهی که قبلا برای نصب سیستم آنالوگ ساده در این کلیسا مورد استفاده قرا گرفته بود برای نصب دوربین های HDCVI جدید مورد استفاده قرار گرفت که هم در هزینه کابل کشی صرفه جویی شود و هم خطر آسیب رساندن به این مکان تاریخی کاهش یابد .

 

http://www.dahuasecurity.com/

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.: https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید /https://www.instagram.com/pouyacctv

 آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4
پروژه های دیگر

 

تجهیز کلیسای جامع تولدو در اسپانیا با سیستم های حفاظتی امنیتی پیشرفته IP و HYBRID HDCVI داهوا
امتیاز بدهید

مقالات مرتبط

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر
برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

ادامه خبر
نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

ادامه خبر
سوئیچ شبکه چیست؟

سوئیچ شبکه چیست؟

ادامه خبر