تجهیز دوربین های داهوا مدل Eco-Savvy 3.0  با نرم افزار Axxon

تجهیز دوربین های داهوا مدل Eco-Savvy 3.0  با نرم افزار Axxon

نرم افزارهای Axxon Next 4vms   و Intellect PSIM از آخرین مدل های دوربین های سری Eco-Savvy 3.0 پشتیبانی می کنند

به تاریخ 18 فوریه 2017 کمپانی داهوا که پیشرو در تولید و عرضه محصولات و خدمات دوربین های مدار بسته و سیستم های حفاظتی امنیتی می باشد اعلام کرد که موفق به تجهیز دوربین های سری Eco-Savvy 3.0  و WI-FI  با نرم افزار Axxon  شده است .

Axxon یک توسعه دهنده کلی و اصلی نرم افزاری است که در اتحاد و بهم پیوستگی موارد ذیل میتواند نقش مهمی ایفا کند: end to end, IP based physical security management,Intelligent video surveillance  و Enterprise-wide platform

این تجهیز و یکپارچگی راه حل بسیار مفیدی را برای ارگان های دولتی ، موسسات و شرکت های تجاری ارائه می دهد . نرم افزار Axxon Next 4 Video  و نرم افزار امنیتی فیزیکی مدیریت اطلاعات ، با جدیدترین سری مدل های دوربین های داهوا ادغام شده اند و به کاربران خود این امکان را می دهند که مطابق با سیستم های قبلی و استراتژی های پیشین خود به انجام همان کارهای سابق خود فقط با سرعت و سهولت بیشتر بپردازند . دوربین های سری Eco-Savvy 3.0  ویدئوهای FULL HD  با fps60 دارند و عکس های با کیفیت برای آنالیز به کاربر ارائه می دهند و کیفیت پخش زنده بسیار خوبی دارند . نرم افزار Axxon  قادر به دریافت ویدئو های با کیفیت بالای  H-265  از دوربین های داهوا هستند. دوربین های Eco-Savvy 3.0  قادر به ارسال ویدئو های با کیفیت 1080p ، Real Time در 60fps، ویدئوهای 4 مگاپیکسل در 30fps و ویدئوهای 4k در 15fps هستند. این سری از دوربین های داهوا ویژگی های قابل توجهی من جمله تشخیص هوشمند چهره ،تشخیص Tripwire و تشخیص ورود بدون اجازه هر عامل خارجی و بیگانه ای را دارند. این ویژگی ها به این معنی است که کاربران با تجزیه و تحلیل دقیق تر ویدئو ها ، به نتیجه ای بهتر در راستای امنیت و حفاظت خواهند رسید. همکاری داهوا با نرم افزار Axxon نشانگر احترام و ارزش گذاری و به مشتری و مشتری مدار بودن این کمپانی بزرگ امنیتی حفاظتی می باشد. داهوا به سرمایه گذاری در بخش R&D  خود برای ارائه محصولات با کیفیت تر به مشتریان خود ادامه می دهد و به سوی پیشرفت و جهانی شدن روز افزون گام بر میدارد.

http://www1.dahuasecurity.com/news/dahua-eco-savvy-30-cameras-integrated-by-axxon-software-661.html

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

 

 

تجهیز دوربین های داهوا مدل Eco-Savvy 3.0 با نرم افزار Axxon
5 (100%) 1 vote