تجهیز بانک توسعه SANASA در سریلانکا با سیستم های IP داهوا

تجهیز بانک توسعه SANASA در سریلانکا با سیستم های IP داهوا

این بانک در سال 1997 تاسیس شد ، SDB / SANANA DEVELOPMENT BANK یک موسسه مالی منحصر بفرد با تعهد به افزایش استاندارد سطح زندگی  برای افراد کم درآمد در سریلانکا می باشد . این بانک یک تعاونی ملی می باشد و 82 شعبه در سرتاسر سریلانکا دارد.بخش بزرگی از مشتریان این بانک شامل : کشاورزان ،ماهیگیران ، کارگران و فروشندگان کوچک و صاحبان کسب و کارهای کوچک می باشند. این بانک در خدمت کامل به مردم می باشد. از آنجایی که کسب و کار این بانک روز به روز در حال پیشرفت بود تصمیم برای ارتقای سیستم امنیتی آن گرفته شد.

بعد از بررسی ملزومات و احتیاجات برای ارتقای سیستم امینیتی این بانک، داهوا برای این پروژه یک سیستمIP مقرون به صرفه و با کیفیت پیشنهاد داد. سیستم جدید شامل دوربین های مدار بسته ، DVR ، و همچنین نرم افزارهای امنیتی هوشمند می باشد.تعدادی از مدل های مختلف دوربین برای پوشش دادن بخش های مختلف حسابداری، اداری و خودپردازها انتخاب شده اند . اکثریت دوربین های استفاده شده در این پروژه دوربین های کوچکIR تحت شبکه داهوا بودند . از ویژگی های این دوربین های می توان به : 1 مگاپیکسل CMOS SENSOR ، که تصاویری با کیفیت 720P با کیفیت بالا نشان می دهند . نرم افزارهای مدیریت ویدئویی از جمله : DAHUA’S PSS & DSS و کنترل از راه دور DMSS .این دوربین های با دارا بودن قابلیت IP66 ضد آب و ضد گرد و غبار هستند و حتی در بدترین شرایط آب و هوایی مقاوت می کنند . تمامی این فاکتورهای مثبت باعث می شوند که دوربین های IR تحت شبکه داهوابرای داخ و خارج بانک بهترین انتخاب باشند .

برای ضبط تصاویر ارائه شده توسط دوربین های ذکر شده ، NVR های سری 5000 داهوا برگزیده شدند . این دستگاه های ضبط تصاویر 8،16 و 32 کانال تا 160Mbps می توانند فیلم دریافت کنند .برای مدیریت ویدئوها از نرم افزارهای هوشمند داهوا استفاده شد که به راحتی  به دوربین های هوشمند متصل می شوند .PSS هوشمند : مدیریت دستگاه ، زمان پخش واقعی ، ضبط ویدئو، جستجو و پخش از راه دور را به عهده می گیرد. نصب این سیستم در بانک SANASA در سریلانکا یک راه کار امنیتی IP بود که برای بهبود سطح امنیتی و بهره وری عملیاتی هر دو کارساز بود .

http://www1.dahuasecurity.com/case_category/banking-amp-finance-21.html

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

تجهیز بانک توسعه SANASA در سریلانکا با سیستم های IP داهوا
5 (100%) 2 votes