لیست اخبار

به دنبال آینده ای روشن برای کمپانی های آسیایی با اقدامات هوشمندانه تر و پویاتر

به دنبال آینده ای روشن برای کمپانی های آسیایی با اقدامات هوشمندانه تر و پویاتر

بسیاری از کمپانی های آسیایی با وجود مشکلاتی اعم از افزایش دستمزد ، افزایش و کاهش قیمت ها و بحران های اقتصادی جهانی باز جای خود را در بازار پر تلاطم امروزه باز کرده اند و با ارائه خلاقیت و نوآوری مشتریان پیشین خود را حفظ کرده و مشتریان جدید و وفاداری برای خود پیدا کرده اند . نکته مهم، قابل تامل و توجه دیگر بیرون آمدن دوربین های شبکه از پوسته قدیم خود و ورود پر انرژی این دوربین ها به عرصه بازار فروش میباشد .

کمپانی های آسیائی ازجمله تایوان، کره وچین شهرت جهانی بعنوان شرکای OEM در سر تا سر جهان شهرت جهانی کسب کرده اند. تیم نوشتاری مجله s&a از این فرصت برای گفتگو و گردآوری بازخوردهای با ارزش این صنعت استفاده کرد. از آن مصاحبه ها، ما درباره نکات زیادی درباره حرکت بیشتر و پویاتر به سمت جلو بدون در نظر گرفتن رقابت بر سر قیمت ها و بحران اقتصادی یاد گرفتیم . تمام آنها هیچ چیزی جز خلاقیت و نو آوری در سرویس دهی به مشتریان و تولید محصولاتی کاملا متفاوت نبود . برای کمپانی ها، تمرکز روی افزایش ارزش و احترام به مشتریان بسیار حائز اهمیت بود. ماپی بردیم که محصولات تایوانی p-basedهنوز به نسبت مود علاقه مشتریان هستند. اگر چه ما پیش بینی کردیم که دگرگونی و تغییر در بیشتر کمپانی های تایوانی باعث پیروزی آنها در رقابت جهانی شده است. پیشنهاد من برای کمپانی های تایوانی این بود که آنها باید R&D و خلاقیت بیشتری در محصولاتشان و سرویس دهی خود برای بالابردن ارزش مشتریان قرار دهند . از سوی دیگر با اینکه اکثر کمپانی های CCTV کره ای هنوز از سیستم های IP عقب افتاده اند. DOOR LOCK ، ACCESS CONTROL محصولات BIOMETRIC تدریجا به خاطر طراحی هوشمندانه و سهولت در استفاده بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.نهایتا اینکه چین به سرعت در حال پیشرفت است. با اینکه بعضی مسائل مانند : افزایش دستمزد،کار، مشکلاتی را در سر راه این پیشرفت قرار داده است. همینطوربرخی سرمایه گذاری در پروژه ها از چین به کشورهایی مانند ویتنام ،تایلند، و بعضی نقاط دیگر ازآسیا منتقل شده و در حال اجرا است.

در چندین سال اخیر دوربینهای تحت شبکه از پوسته انزوای خود بیرون آمده اند و مورد پذیرش و قبول واقع شده اند . در این حین بازار دوربین های شبکه مداربسته در سال 2014 به نقطه اوج خود رسید.این موضوع قطعا به بلوغ دوربین های IP-BASED نسبت داده می شود. همچنین افزایش توان مالی بدلیل رقابت شدید تمامی تولید کنندگان در سراسر جهان می باشد.

بر طبق تحقیقی از IMS، که بخشی از IHSاست، در آمد دوربین های شبکه مدار بسته از در آمد حاصله از دوربین های آنالوگ  در سال 2014  پیشی  گرفت . همچنین بیش از 75% درصد از پروژه های جدید در قراردادهایشان از اجرای دوربین های تحت شبکه صحبت به میان می آورند.

نه تنها این ، بلکه دوربین های تحت شبکه در حاضر بطور فزاینده ای با SMB و بخش مسکونی و با دوربین های CUBE  منطق می شوند. از این رو مالکان و صاحبان مشاغل کوچک و متوسط می توانند مغازه های خود را بدون اینکه مبالغ هنگفتی را برای راه حل های امنیتی که برای محیط هایشان بیش از اندازه پیچیده هستند بکار برند.بر طبق گزارش دیگری از تحقیقات بازار ALLIED پیش بینی می شود که هزینه حاصله از فروش دوربین های IP در سال 2013از 2.4  بیلیون دلار آغاز شد و تا سال 2020 به 18 بیلیون دلار خواهد رسید. بنا به پیش بینی این گزارش دوربین های تحت شبکه IP برای سالهای آتی گوی سبقت را از بقیه سیستم های حفاظتی خواهند ربود.

بعضی از ویژگی ها و عملکردهای دوربین تحت شبکه بقرار زیر است:

  1. WDR نور زیادی را منتقل می کند.
  2. نور کم درتاریکی شب رنگ ها را قابل مشاهده می کند.
  3. FRAME RATE بالاتر.REAL TIME (مشاهده زنده) تصویر سریعتری را ممکن می سازد.

www.ASMAG.COM

2014

(a & s international )

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

 

به دنبال آینده ای روشن برای کمپانی های آسیایی با اقدامات هوشمندانه تر و پویاتر
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر
برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

ادامه خبر
نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

ادامه خبر
سوئیچ شبکه چیست؟

سوئیچ شبکه چیست؟

ادامه خبر