لیست اخبار

بهترین زمان استفاده از آداپتورهای صنعتی

بهترین زمان استفاده از آداپتورهای صنعتی 

خیلی وقت ها پیش می آید که شخص مجری ، در انتخاب بین آداپتورهای صنعتی آمپر بالا وکتابی آمپر پایین دچار تردید می شود. از لحاظ نحوه تولید و کیفیت تولید، قاب پلاستیکی و یا رو میزی با صنعتی فلزی تفاوتی ندارند. این دو اصولا در نحوه نصب و اجرای پروژه می باشد. اگر شخص مجری و یا به عبارت دیگر نصاب در نظر داشته باشد که آن را داخل باکس در کنار دوربین ها قرار بدهد و از برق 220 ولت نزدیک به آنها برق برساند و فقط تصویر دوربین ها را چه از روی کابل شبکه و چه از روی کابل RG59 کواکسیال به سمت دستگاه ببرد می تواند از  تک و رو میزی استفاده بکند.

اما اگر جایی وجود نداشته باشد که بتوانند آن را داخل باکس کنار دوربین قرار دهند به عنوان مثال ، یک جایی باشد که فقط سیم تصویر و برق را قبلا کشیده اند و یا جایی برای باکس وجود ندارد مانند لابی ها ، مغازه ها ، ادارات و شرکت ها ، کابل آداپتورهای صنعتی و تصویر را همزمان از کابل های ترکیبی استفاده می کنند و تا پای دستگاه می برند و فراخور حال از مدل صنعتی استفاده می کنند .قاعدتا در کنار DVR فضای بسیار کمتری گرفته می شود و داخل رک و یا کمد، 10 و یا 20 و یا 30 آمپر و یا حتی 2 تا 10 آمپر به زیبایی می توانند استفاده کنند . به همکاران توصیه می شود برای مکان هایی که کابل طولانی کشیده می شود

برای دوربین های با متراژ IR 20 یا 30 متر دو آمپر در نظر بگیرند و بیشتر از این حداقل 3 آمپر در نظربگیرند. مثال: اگر شما 8 دوربین داشته باشید و هر کدام 40 یا 50 متر سیم کشی داشته باشند و بخواهید از مدل صنعتی استفاده نماییم  باید یک 30 آمپر برای این پروژه تهیه کنید. آداپتورهای صنعتی که کنار دوربین ها هستند 2 آمپر هستند چون 1.8 جواب میدهند از آنها استفاده می شود.اگر دوربینی متراژ دید در شب بیشتری داشت فراخور پروژه می توان 3 یا 4 آمپر در کنارش قرار داد .

نویسنده : آقای مهران گلزار

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

کابل کواکسیال،دوربین،درباره کابل

 

بهترین زمان استفاده از آداپتورهای صنعتی
5 (100%) 5 votes

مقالات مرتبط

تاریخچه داهوا تکنولوژی2

تاریخچه داهوا تکنولوژی2

ادامه خبر
مقایسه نحوه اتصال کابلی و سیستم بدون سیم

مقایسه نحوه اتصال کابلی و سیستم بدون سیم

ادامه خبر
کاربرد WDR در دوربین مداربسته 

کاربرد WDR در دوربین مداربسته 

ادامه خبر
دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

ادامه خبر