بررسی تخصصی سوییچ های شبکه داهوا

بررسی تخصصی سوییچ های شبکه داهوا

اقدام داهوا در تولبد سوییچ های شبکه مدل های POE و LEVEL 2 و LEVEL 3 بسیار تحسین برانگیز است. داهوا تمامی این سوییچ ها را RACK MOUNT  تولید می کند ، این نکته بسیار حائز اهمیت است چون تمامی سوییچ هایی که در ایران هستند. دسکتاپ هستند و بدنه پلاستیکی دارند و برای کارهای طولانی مدت و عمری بسیار ضعیف هستند..

سوییچ های POE به طور کلی به 2 یا 3 دسته می توان تقسیم کرد: 1- سوییچ هایی که پاور بیرونی هستند. 2- سوییچ هایی که پاور داخلی هستند . سوییچ هایی که پاور داخلی هستند خود به دو دسته تقسیم می شوند : سوییچ هایی که پورت SFP دارند و سوییچ هایی که پورت SFP ندارند . تعداد پورت های SFP در سوییچ های 4 کانال و 8 کانال 1 عدد می باشد. سوییچ های POE ، 4،8،16 و 24 پورت هستند.

سوییچ های 4 با قدرت 58 وات ، 60 وات و 120 وات موجود است .

سوییچ های 8 پورت ، 96 وات قدرت دارند.

سوییچ های 16 با 190،240 و 250 وات موجود هستند.

سوییچ های POE 24 پورت هم با 240 وات و 360 وات موجود هستند.

POE های داهوا روی استانداردهای AT و AF طراحی شده اند (POE و POE PLUS) و مدل های خیلی محدودی HI – POE هستند. همین طور داهوا POE EXTENDER  و POE MIDSPAN هم تولید کرده است .  در آزمایشی ساده ترین سوییچ داهوا با ضعیف ترین کابل موجود در بازار تا متراژ 98متر جواب مفید داده ، از این آزمایش میتوان به این نتیجه رسید که سوییچ های  RACK MOUNT  قوی 8 پورت ، 16 پورت و 24 پورت توانایی های بالایی دارند و قابلیت رقابت با محصولات مشابه از برندهای بسیار مطرح و قیمت های نجومی را دارا هستند.

در آخر به همه همکاران توصیه می شود که در پروژه های مختلف از سوییچ های داهوا به دلیل دارا بودن گارانتی طولانی تر و کیفیت بالاتر نسبت به دیگر مارک های موجود در بازار استفاده کنند ، بدین ترتیب پروژه های سراسر داهوایی می توانند به مشتریانشان معرفی کنند .

 آقای مهران گلزار

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

بررسی تخصصی سوییچ های شبکه داهوا
5 (100%) 2 votes