ایمن سازی پیست اتومبیل رانی در ایتالیا با محصولات داهوا

ایمن سازی پیست اتومبیل رانی در ایتالیا با محصولات داهوا

MODENA ، شهری باستانی در ایتالیا است و به عنوان پایتخت موتورها شناخته شده است. اینجا بهشتی برای علاقمندان به اتومبیلرانی است ، از آنجایی که کارخانجات سازنده ماشین های معروف ایتالیایی من جمله : فراری، مازراتی ، دی توماسو، لامبورگینی، پاگانی اینجا واقع شده اند .

Autodrome di Modenaیک پارک اتومبیل رانی است و در یک منطقه معروف به نام دره موتور واقع شده است. این مکان شگفت انگیز نه تنها به علاقمندان ماشین سواری امکانات متعددی می دهد ، بلکه مربیان حرفه ای- که خود رانندگان مسابقه ای حرفه ای هستند –  را از سرتاسر جهان به سمت خود جذب می کند که آموزش حرفه ای رانندگی را به علاقمندان سرعت بدهند . یک دور کامل در این پارک 2.7 کیلومتر است . شناخته بودن این محیط و همینطور دسترسی به فضای باز از دلایلی بودند که مسئولین را بر آن داشت تا این پیست را مجهز به سیستم های امنیتی کنند . بر طبق شکل مدور پیست این پارک قرار شد تعداد 24 عدد دوربین تحت شبکه در نقاط حساس و استراتژیک پارک نصب شود و چندین اسپید دام در مناطق باز و محیط دور کار گذاشته شود. دوربین های تحت شبکه مورد استفاده در این پارک IPC-HF3200 و اسپید دام های داهوا مدل SD6982A-HN نصب شده اند. برای ضبط ویدئو ها دستگاه NVR 128 کانال نصب و راه اندازی شد.

به کمک نرم افزار VMS داهوا، این پکیج حفاظتی نیز راه اندازی شد و به ضبط دقیق تصاویر و فیلم ها پرداخت، دقت بالای این سیستم در کنار مدیریت راحت و سهلی که دارد جای هیچ سوالی را باقی نمیگذارد. مدیر عامل شرکتVideotrend  ، آقای Pasquale Totaro توزیع کننده محلی داهوا در ایتالیا بیان کرد : این پروژه داهوا ثابت کرد که داهوا بسته به نیاز مشتری محصولات خود را ارائه می دهد . داهوا همواره به توان مالی مشتری توجه می کند و مشتری همواره تقاضای گارانتی می کند .  آقای المر ژانگ مدیر فروش داهوا در اروپا گفت : مسابقات اتومبیل رانی نوعی از فرهنگ مردم ایتالیا است ، ما به خود می بالیم که راه حل های امنیتی ما و محصولات ما برطرف کننده نیاز مشتریان باشد . مسابقات اتومبیل رانی شور و شوق و هیجان به دنبال دارد ، محصولات قابل اطمینان ما امنیت را برای اتومبیل ران ها و تماشاچیان بدنبال می آورد .

http://www.dahuasecurity.com/press.html

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

ایمن سازی پیست اتومبیل رانی در ایتالیا با محصولات داهوا
5 (100%) 1 vote