ایجاد جهانی به هم پیوسته به کمک تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا

 تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا

HDCVI-IoT چیست ؟  

این تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا  مختص داهوا ایجاد شده است . HDCVI برترین و بهترین تکنولوژی HD-over-coax می باشد که قابلیت انتقال صدا ، ویدئو ، برق را دارد و سیگنال ها را از طریق زیر ساخت های آنالوگ قبلی کنترل می کند. در حال حاضر خط تولید شامل دوربین های  front-end با رزولوشن بیش از 4K  می باشد. پایداری و استحکام بیرونی و کیفیت تصاویر بسیار عالی باعث استفاده این محصول در سرتاسر جهان شده است.

HDCVI HD-over-coaxial تکنولوژی ، انتقال هم زمان صدا و تصویر را دارا می باشد که مسافت طولانی بر روی آن بی تاثیر است و و قابلیت عملکرد بدون هیچ اتصال اینترنتی را دارد، که بر این اساس داهوا ، اولین در ارائه HDCVI-IoT می باشد. این تکنولوژی باعث نظارت و مانیتورینگ دقیق تر می شود.

یکی از تکنولوژی های هسته ای و اصلی IoT ، ادغام سنسورها و  فرستنده گیرنده  بر روی هر دستگاه می باشد. این تکنولوژی دستگاه را قادر می سازد که هوش مصنوعی را درک و قضاوت کند . برای مثال اگر کسی به زور وارد مکانی که سیستم امنیتی بالایی دارد بشود ، دوربین معمولی قادر است فقط فیلم گرفته شده  در زمان خاص را باز نمایش بدهد ، این در حالی است که دوربین Motion Eye ، تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا قادر است به دقت موقعیت هایی مانند حرکت یک سگ یا تکان خوردن برگ های درختان را فیلتر کند و زنگ خطر را در زمان واقعی به صدا در بیاورد و این در حالی است که ویدئو نیز برای تایید زنگ خطر در دسترس می باشد. به طور خلاصه این تکنولوژی همانند عملکرد نظارت تصویری ارتقا یافته است و می تواند به علت پاسخ دهد و عملکرد صحیح نشان دهد.

امکانات و برنامه های کاربردی سری LINCA:

تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا در چهار مرحله کار می کند ، دوربین های front-end  دریافت اطلاعات را انجام می دهند و آن را به محل ذخیره back-end ارسال می کنند که در این محل کنترل و محاسبه سناریو صورت می گیرد.برای اپلیکیشن های کوچک و متوسط off-line local IoT ، داهوا سری linCa ، محصولات  front-end  را که شامل LC1220T-TH ، یک دوربین 2 مگاپیکسلی با سنسورهای دما و رطوبت و LC1200SL-W ، و دوربین 2 مگاپیکسلی با  ورودی بدون سیم است در نظر گرفته است. هر دو توسط محل ذخیره  backend  پشتیبانی می شوند.

HDCVI4.0 برای افزایش پتانسیل فضای بازار HD analog فعالیت می کند و حفاظت از سرمایه گذاری مشتریان HDCVI را به عهده دارد. به عنوان یک جز کلیدی در HDCVI4.0، HDCVI-IoT ، با فواید انتقال کواکسیال  ویدئو HD و IoT ترکیب می شود .این نوآوری تکنولوژیکی اثر 1+1>2  به وسیله ادغام اطلاعات سنسورها، ویدئو و تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا  برای یک نظارت جامع و بسیط ایجاد می کند . به عنوان یک چشم تیزبین، به صدا درآوردنده اخطار ( زنگ خطر ) و حتی اولین کمک کننده فعالیت می کند .دیگر جز کلیدی HDCVI 4.0 ،  HDCVI-AI حتی قبل از وقوع حادثه اخطار می فرستد، قابلیت آنالیز داده ها  و فیلم های دریافت شده را دارد که به طور موضوعی در خور تامل و بررسی است .

a&s INTERNATIONAL

October 2017- 226

www.asmag.com

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

ایجاد جهانی به هم پیوسته به کمک تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا
5 (100%) 8 votes