امنیت خط پرواز LAN در کشور پرو با داهوا

 امنیت خط پرواز LAN در کشور پرو با داهوا

شرکت هواپیمایی LAN ، یکی از مهم ترین شرکت های هواپیمایی واقع در Lima کشور پرو می باشد. این شرکت هواپیمایی برنامه ریزی پروازهای داخلی و خارجی بسیاری را بر عهده دارد و بیش از 70 درصد از بازار پروازهای داخلی را بر عهده دارد . پایگاه اصلی این شرکت پروازی در فرودگاه بین المللی Jorge Chávez در شهر Lima واقع شده است . این شرکت هواپیمایی دفتر مرکزی و مرکز نگهداری هواپیمایی خود را که نقش حیاتی در حفظ امنیت هواپیما و امنیت مسافران بازی می کند را مجهز به سیستم امنیتی نظارتی داهوا کرد.

از آنجا که قرار بود این سیستم های امنیتی در داخل فرودگاه نصب و راه اندازی شوند ، مهم ترین نکته جلوگیری از ایجاد اختلالات الکترونیکی به خاطر استفاده از کابل آنتن های بی سیم و … بود. تحت این شرایط پیشنهاد تیم داهوا استفاده از راه حل امنیتی Hybrid بود . ترکیبی از AP ACCESS POINT و WIRE TRANSMISSION ( انتقال با کابل ) به این ترتیب که اطلاعات و داده های دوربین به زیر مجموعه ها منتقل شوند و سپس از طریق کابل ها به اتاق های کنترل داخل شوند .

حالت AP یا سیستم انتقال بی سیم ویدئو شامل : Access point, feeders, Poe, ، آنتن و کابل برق است. در این پروژه مجموعا صدها دوربین شبکه ، اسپید دام از دوربین های ساده basic lineup تا مدل های Eco-Savvy بسته به محیط و موقعیت مناسب مورد استفاده قرار گرفتند . از سری دوربین های Eco-Savvy  دوربین های دام قادر به ارائه تصویر با کیفیت بالاتر و توان مصرفی بسیار پایین تر است. با استفاده از این دوربین ها تا 50%در مصرف انرژی کاهش خواهیم داشت . علاوه بر این دوربین های اسپید دام  سری 6C داهوا ،نه تنها تصاویر خروجی واضح و دقیقی رابه بیننده ارائه میدهند بلکه توان خروجی کمتری نیاز دارند و بالطبع توان خروجی که از فرودگاه خارج می شود را نیز کاهش می دهند . برای ذخیره سازی داده ها در این پروژه فرودگاه  ازبیش از 15 دستگاه NVR  16 کانال داهوا استفاده شد که هر کدام پهنای باند 384Mbps داشتند و نمایش و ضبط زمان واقعی را دارند و همینطور مجهز به POE  هستند .  حافظه NVR ها 16TB است و 4SATA هستند. سرپرست امنیت الکترونیکی فرودگاه طی بیانیه ای اعلام کرد : در واقع با دیدن کیفیت بالا و خدمات فوق العاده کمپانی داهوا ما بر آن شدیم که با این کمپانی حفاظتی نظارتی بزرگ قرارداد ببندیم و وارد کار شویم . علاوه بر این ها صداقت کارکنان و مسئولین این کمپانی در طی کار ما را بسیار دلگرم کرد .

مدیر فروش داهوا در آمریکای لاتین نیز افزود : کمپانی ما بسیار مفتخر است که در این پروژه همکاری داشته است. اجرای پروژه فرودگاه باعث شد که بینش ما و تجربه عملی ما در زمینه حفاظت و نظارت فرودگاه بهتر و عمیق تر شود .

http://www1.dahuasecurity.com/search.html

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

امنیت خط پرواز LAN در کشور پرو با داهوا
5 (100%) 2 votes