لیست اخبار

امنیت خط پرواز LAN در کشور پرو با داهوا

 امنیت خط پرواز LAN در کشور پرو با داهوا

شرکت هواپیمایی LAN ، یکی از مهم ترین شرکت های هواپیمایی واقع در Lima کشور پرو می باشد. این شرکت هواپیمایی برنامه ریزی پروازهای داخلی و خارجی بسیاری را بر عهده دارد و بیش از 70 درصد از بازار پروازهای داخلی را بر عهده دارد . پایگاه اصلی این شرکت پروازی در فرودگاه بین المللی Jorge Chávez در شهر Lima واقع شده است . این شرکت هواپیمایی دفتر مرکزی و مرکز نگهداری هواپیمایی خود را که نقش حیاتی در حفظ امنیت هواپیما و امنیت مسافران بازی می کند را مجهز به سیستم امنیتی نظارتی داهوا کرد.

از آنجا که قرار بود این سیستم های امنیتی در داخل فرودگاه نصب و راه اندازی شوند ، مهم ترین نکته جلوگیری از ایجاد اختلالات الکترونیکی به خاطر استفاده از کابل آنتن های بی سیم و … بود. تحت این شرایط پیشنهاد تیم داهوا استفاده از راه حل امنیتی Hybrid بود . ترکیبی از AP ACCESS POINT و WIRE TRANSMISSION ( انتقال با کابل ) به این ترتیب که اطلاعات و داده های دوربین به زیر مجموعه ها منتقل شوند و سپس از طریق کابل ها به اتاق های کنترل داخل شوند .

حالت AP یا سیستم انتقال بی سیم ویدئو شامل : Access point, feeders, Poe, ، آنتن و کابل برق است. در این پروژه مجموعا صدها دوربین شبکه ، اسپید دام از دوربین های ساده basic lineup تا مدل های Eco-Savvy بسته به محیط و موقعیت مناسب مورد استفاده قرار گرفتند . از سری دوربین های Eco-Savvy  دوربین های دام قادر به ارائه تصویر با کیفیت بالاتر و توان مصرفی بسیار پایین تر است. با استفاده از این دوربین ها تا 50%در مصرف انرژی کاهش خواهیم داشت . علاوه بر این دوربین های اسپید دام  سری 6C داهوا ،نه تنها تصاویر خروجی واضح و دقیقی رابه بیننده ارائه میدهند بلکه توان خروجی کمتری نیاز دارند و بالطبع توان خروجی که از فرودگاه خارج می شود را نیز کاهش می دهند . برای ذخیره سازی داده ها در این پروژه فرودگاه  ازبیش از 15 دستگاه NVR  16 کانال داهوا استفاده شد که هر کدام پهنای باند 384Mbps داشتند و نمایش و ضبط زمان واقعی را دارند و همینطور مجهز به POE  هستند .  حافظه NVR ها 16TB است و 4SATA هستند. سرپرست امنیت الکترونیکی فرودگاه طی بیانیه ای اعلام کرد : در واقع با دیدن کیفیت بالا و خدمات فوق العاده کمپانی داهوا ما بر آن شدیم که با این کمپانی حفاظتی نظارتی بزرگ قرارداد ببندیم و وارد کار شویم . علاوه بر این ها صداقت کارکنان و مسئولین این کمپانی در طی کار ما را بسیار دلگرم کرد .

مدیر فروش داهوا در آمریکای لاتین نیز افزود : کمپانی ما بسیار مفتخر است که در این پروژه همکاری داشته است. اجرای پروژه فرودگاه باعث شد که بینش ما و تجربه عملی ما در زمینه حفاظت و نظارت فرودگاه بهتر و عمیق تر شود .

http://www1.dahuasecurity.com/search.html

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

امنیت خط پرواز LAN در کشور پرو با داهوا
5 (100%) 2 votes

مقالات مرتبط

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر
برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

ادامه خبر
نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

ادامه خبر
سوئیچ شبکه چیست؟

سوئیچ شبکه چیست؟

ادامه خبر