اعطای جایزه THE GOVIES  به برند داهوا در کشور آمریکا

اعطای جایزه THE GOVIES  به برند داهوا در کشور آمریکا

فناوری داهوا، پیشرو در ارائه خدمات حفاظتی، نظارتی و امنیتی در سرتاسر جهان ، در کشور آمریکا برنده جایزه THE GOVIES در سال 2017 شد. این جایزه ، جایزه دولتی امنیتی می باشد . تصدیق برتری دو راه حل نظارتی تصویری برای سیستم های کواکسیال که نتیجتا باعث بهینه سازی کیفیت تصویر و افزایش سازگاری ذخیره سازی می شود.

Janet Fenner مدیر بازاریابی داهوا در آمریکای شمالی طی مراسمی بیان کرد: ما مفتخر به دریافت جایزه GOVIES هستیم و دریافت این جایزه در برتری تکنولوژی HDCVI3.0 داهوا ، که روح جدیدی به سیستم های حفاظتی نظارتی هدیه داد می باشد. وی افزود: ما از هیات داوری امنیتی بسیار سپاسگزاریم که ارزش این دو راه حل نظارتی امنیتی را شناخت و با اعطای این جایزه معتبر به ما،در شناخت بهتر این کمپانی و محصولاتمان به جهانیان گامی بزرگ برداشت. داهوا مفتخر به دریافت این جایزه به خاطر سری دوربین های 4K HDCVI3.0 بود. داهوا سری دوربین هایی( دام و بولت) ارائه داد که از طریق کابل کواکسیال تصاویری با رزولوشن 4K  (8 مگاپیکسلی )  را به نمایش می گذارند .

دوربین های HDCVI3.0 4K داهوا تصاویری با بالاترین وضوح و کیفیت در بازار امروز نمایش می دهند ، این دوربین ها یک زیر ساخت کابل کواکسیال دارند.  این دوربین ها هنگامی که با راه حل ضبط و تصویر داهوا ترکیب می شوند این دوربین های 4K تصویر پیشرفته آنالوگ را ارائه می دهند.  داهوا همچنین برای ساخت  HDCVI3.0 4KPENTA-BRID DVR که با 5 عدد از استانداردهای TVI,IP,ANALOG, AHDو CVI سازگاری دارد به عنوان برندی معروف شناخته شده است. DVR های PENTA- BRID  داهوا چون انعطاف پذیری بالایی در اضافه کردن و یا کم کردن اجزا دارند، با هر دوربینی در بازار قابلیت ترکیب شدن دارند. نمایندگی کمپانی داهوا در آمریکا، راه حل های امنیتی با ارزشی در کل بازار آمریکای شمالی با توجه و تمرکز بر مشتریانش به ایشان ارائه می دهد .با توجه به گزارش IMS2015 داهوا دومین سهم بازار در جهان را داراست . سیستم های امنیتی داهوا ترکیبی از محصولاتی با کیفیت بی نظیر، مطمئن و با ثبات می باشند .

http://www.dahuasecurity.com/

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

اعطای جایزه THE GOVIES به برند داهوا در کشور آمریکا
5 (100%) 1 vote