لیست اخبار

اعطای جایزه THE GOVIES  به برند داهوا در کشور آمریکا

اعطای جایزه THE GOVIES  به برند داهوا در کشور آمریکا

فناوری داهوا، پیشرو در ارائه خدمات حفاظتی، نظارتی و امنیتی در سرتاسر جهان ، در کشور آمریکا برنده جایزه THE GOVIES در سال 2017 شد. این جایزه ، جایزه دولتی امنیتی می باشد . تصدیق برتری دو راه حل نظارتی تصویری برای سیستم های کواکسیال که نتیجتا باعث بهینه سازی کیفیت تصویر و افزایش سازگاری ذخیره سازی می شود.

Janet Fenner مدیر بازاریابی داهوا در آمریکای شمالی طی مراسمی بیان کرد: ما مفتخر به دریافت جایزه GOVIES هستیم و دریافت این جایزه در برتری تکنولوژی HDCVI3.0 داهوا ، که روح جدیدی به سیستم های حفاظتی نظارتی هدیه داد می باشد. وی افزود: ما از هیات داوری امنیتی بسیار سپاسگزاریم که ارزش این دو راه حل نظارتی امنیتی را شناخت و با اعطای این جایزه معتبر به ما،در شناخت بهتر این کمپانی و محصولاتمان به جهانیان گامی بزرگ برداشت. داهوا مفتخر به دریافت این جایزه به خاطر سری دوربین های 4K HDCVI3.0 بود. داهوا سری دوربین هایی( دام و بولت) ارائه داد که از طریق کابل کواکسیال تصاویری با رزولوشن 4K  (8 مگاپیکسلی )  را به نمایش می گذارند .

دوربین های HDCVI3.0 4K داهوا تصاویری با بالاترین وضوح و کیفیت در بازار امروز نمایش می دهند ، این دوربین ها یک زیر ساخت کابل کواکسیال دارند.  این دوربین ها هنگامی که با راه حل ضبط و تصویر داهوا ترکیب می شوند این دوربین های 4K تصویر پیشرفته آنالوگ را ارائه می دهند.  داهوا همچنین برای ساخت  HDCVI3.0 4KPENTA-BRID DVR که با 5 عدد از استانداردهای TVI,IP,ANALOG, AHDو CVI سازگاری دارد به عنوان برندی معروف شناخته شده است. DVR های PENTA- BRID  داهوا چون انعطاف پذیری بالایی در اضافه کردن و یا کم کردن اجزا دارند، با هر دوربینی در بازار قابلیت ترکیب شدن دارند. نمایندگی کمپانی داهوا در آمریکا، راه حل های امنیتی با ارزشی در کل بازار آمریکای شمالی با توجه و تمرکز بر مشتریانش به ایشان ارائه می دهد .با توجه به گزارش IMS2015 داهوا دومین سهم بازار در جهان را داراست . سیستم های امنیتی داهوا ترکیبی از محصولاتی با کیفیت بی نظیر، مطمئن و با ثبات می باشند .

http://www.dahuasecurity.com/

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

اعطای جایزه THE GOVIES به برند داهوا در کشور آمریکا
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر
برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

ادامه خبر
نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

ادامه خبر
سوئیچ شبکه چیست؟

سوئیچ شبکه چیست؟

ادامه خبر