لیست اخبار

از فرش به عرش

از فرش به عرش

آقای Fu Liquan  به عنوان  Zhejiang Businessman  سال انتخاب شدند.

در تاریخ 13 فوریه 2017 آقای Fu Liquan  در سمت رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت  DAHUA  به عنوان Business man  سال 2016 میلادی انتخاب شدند . این جایزه توسط آقای Ju Zhaohui  معاون مدیر کل ، دپارتمان کمیته تبلیغاتی استان Zhejiang  در سال 2016 با ایشان تقدیم گردید. مراسم اهدای این جایزه در تاریخ 12 فوریه2017 برگزار شد. آقای Fu Liquan، 15 سال تمام با شور و اشتیاق و انرژی تمام در صنعت حفاظتی ، امنیتی و دوربین مدار بسته فعالیت کرد ، او داهوا را کشف کرد ، آغاز به فعالیت و گسترش کرد و آن را به یک برند برتر در سرتاسر جهان تبدیل کرد .جایزه Zhejiang Businessman  در بین تمامی مردم مشغول به کسب و کار Zhejiang از اهمیت بالایی برخوردار است .مراسم اهدای این جایزه تحت نظارت و هدایت وزارت تبلیغات کمیته استانی ، استان Zhejiang  برگزار شد و توسط رادیو تلویزیون رسمی این استان پخش شد.

در سال های گذشته ، این جایزه به مردان تجارت و بازرگانی افسانه ای آقایان Jack Ma از سایت Alibaba و Zong Qinghou  از سایت wahaha اهدا شده بود .

آقای Fu Liquan متولد در یک خانواده روستایی ساده بود که با روحیه کارآفرینی و انگیزه بالا توانست به این مقام دست یابد . فن آوری داهوا با عملکردی اساسی و حساب شده در عرصه سیستم های حفاظتی و نظارتی توانست جای خود را در سطح بین الملل باز کند . این کمپانی در سال 2001 تاسیس شد و اولین بار با تولید DVR  های ، 8 کانال Real Time  توانست به موفقیت اولیه خود دست یابد . داهوا پیشگام در استفاده از کابل های کواکسیال در تکنولوژی ویدئویی بود که امروزه این امر به یک استاندارد تبدیل شده است. این کمپانی بنا به آمارگیری مجله a&s در سال 2016در بین 50 تولید کننده سیستم های امنیتی حفاظتی در رتبه چهارم جهان ایستاده است .

در سال 2008 نرخ رشد سالانه داهوا 47.67% بود ، در حالی که امروزه به بیش از 38 بیلیون یوان رسیده است و در بیش از 180 کشور جهان نمایندگی دارد. بنا به آخرین گزارش IHS سهم داهوا در بازار جهانی این Business به 7.5% رسیده است.

با حس مسئولیت ، تاکید بر نوآوری در فن آوری ، کیفیت و خدمات داهوا به تدریج و به طور پیوسته در حال افزایش است و روز به روز حضور آن در بازار جهانی پررنگ تر از سابق می شود .

http://www1.dahuasecurity.com/news/from-rags-to-riches-mr-fu-liquan-named-zhejiang-businessman-of-the-year-641.html

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

 

از فرش به عرش
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

تکنولوژی Dahua Pfa چیست؟

تکنولوژی Dahua Pfa چیست؟

ادامه خبر
تکنولوژی Surge Protection چیست؟

تکنولوژی Surge Protection چیست؟

ادامه خبر
ادامه (چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را درخانه نصب کنیم؟)

ادامه (چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را درخانه نصب کنیم؟)

ادامه خبر
چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر