از فرش به عرش

از فرش به عرش

آقای Fu Liquan  به عنوان  Zhejiang Businessman  سال انتخاب شدند.

در تاریخ 13 فوریه 2017 آقای Fu Liquan  در سمت رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت  DAHUA  به عنوان Business man  سال 2016 میلادی انتخاب شدند . این جایزه توسط آقای Ju Zhaohui  معاون مدیر کل ، دپارتمان کمیته تبلیغاتی استان Zhejiang  در سال 2016 با ایشان تقدیم گردید. مراسم اهدای این جایزه در تاریخ 12 فوریه2017 برگزار شد. آقای Fu Liquan، 15 سال تمام با شور و اشتیاق و انرژی تمام در صنعت حفاظتی ، امنیتی و دوربین مدار بسته فعالیت کرد ، او داهوا را کشف کرد ، آغاز به فعالیت و گسترش کرد و آن را به یک برند برتر در سرتاسر جهان تبدیل کرد .جایزه Zhejiang Businessman  در بین تمامی مردم مشغول به کسب و کار Zhejiang از اهمیت بالایی برخوردار است .مراسم اهدای این جایزه تحت نظارت و هدایت وزارت تبلیغات کمیته استانی ، استان Zhejiang  برگزار شد و توسط رادیو تلویزیون رسمی این استان پخش شد.

در سال های گذشته ، این جایزه به مردان تجارت و بازرگانی افسانه ای آقایان Jack Ma از سایت Alibaba و Zong Qinghou  از سایت wahaha اهدا شده بود .

آقای Fu Liquan متولد در یک خانواده روستایی ساده بود که با روحیه کارآفرینی و انگیزه بالا توانست به این مقام دست یابد . فن آوری داهوا با عملکردی اساسی و حساب شده در عرصه سیستم های حفاظتی و نظارتی توانست جای خود را در سطح بین الملل باز کند . این کمپانی در سال 2001 تاسیس شد و اولین بار با تولید DVR  های ، 8 کانال Real Time  توانست به موفقیت اولیه خود دست یابد . داهوا پیشگام در استفاده از کابل های کواکسیال در تکنولوژی ویدئویی بود که امروزه این امر به یک استاندارد تبدیل شده است. این کمپانی بنا به آمارگیری مجله a&s در سال 2016در بین 50 تولید کننده سیستم های امنیتی حفاظتی در رتبه چهارم جهان ایستاده است .

در سال 2008 نرخ رشد سالانه داهوا 47.67% بود ، در حالی که امروزه به بیش از 38 بیلیون یوان رسیده است و در بیش از 180 کشور جهان نمایندگی دارد. بنا به آخرین گزارش IHS سهم داهوا در بازار جهانی این Business به 7.5% رسیده است.

با حس مسئولیت ، تاکید بر نوآوری در فن آوری ، کیفیت و خدمات داهوا به تدریج و به طور پیوسته در حال افزایش است و روز به روز حضور آن در بازار جهانی پررنگ تر از سابق می شود .

http://www1.dahuasecurity.com/news/from-rags-to-riches-mr-fu-liquan-named-zhejiang-businessman-of-the-year-641.html

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

پروژه های دیگر 

پروژه های دیگر 

پروژه های دیگر 

پروژه های دیگر 

 

از فرش به عرش
5 (100%) 2 votes