لیست اخبار

اجرای سیستم های حرفه ای مدار بسته درشهر Cutral-Có  آرژانتین

اجرای سیستم های حرفه ای مدار بسته درشهر Cutral-Có  آرژانتین

شهر Cutral-Có به عنوان دومین شهر بزرگ در ایالت Neuquén و یکی از مهم ترین مناطق تولید نفت آرژانتین شناخته شده می باشد. این شهر نیاز به یک سیستم امنیتی پیشرفته برای حفاظت ریز ساخت های شهری و حفاظت از شهروندان بود. کمپانی داهوا تنها در 30 روز توانست تعداد 242 عدد دستگاه را در شهر نصب کند . این ایمن سازی شهر را تبدیل به یک پیشگام در توسعه امنیتی شهری مدرن می کند . این راه حل ارائه شده توسط داهوا امنیت شهر را به کمک دوربین های قابل اعتماد و فناوری هوشمند توسعه داده شده تامین می کند .

این شهر در شمال غربی آرژانتین واقع شده است و تولید کننده اصلی نفت در این منطقه به حساب می آید . با توجه به رکود اقتصادی اخیر در این منطقه ، مشکلات ترافیکی و افزایش جرم و جنایت مسئولین این شهر به دنبال یک سیستم امنیتی ، دقیق و مناسب برای حفاظت از 50 هزار نفر سکنه شهر و زیر ساخت های منابع طبیعی آن می گشتند. شهردار اسبق شهر به دنبال یک سیستم نظارتی جامع و کامل بود که علاوه بر نظارت بر ترافیک شهری ، به بهبود مدیریت شهر،حمایت از نیروی دفاعی شهر و حفاظت مناطق شهری کمک کند . بدون وجود همچین سیستمی ارائه خدمات هوشمندانه ای غیر ممکن خواهد بود و یا بصورت نادرست به فعالیت ادامه خواهد داد و نتیجتا روند نوسازی شهر به مشکل برخواهد خورد . نتیجه تحقیقات مسئولین و شهردار را بر آن داشت که با کمپانی داهوا درباره این پروژه مشورت کنند .دلایل انتخاب کمپانی داهوا اولا به خاطر تجارب بسیار زیاد و موفقیت آمیز آن در سرتاسر جهان بود و ثانیا به خاطر رفتار مودبانه و محترمانه و توضیحات دقیق مسئولین و تکنسین های داهوا بود . علاوه بر دلایل ذکر شده برای انتخاب محصولات داهوا ،چون این محصولات طیف گسترده ای از دما را ( بین -10 تا 40 ) را تحمل می کنند شایستگی کامل برای بودن در این پروژه را کسب کردند . در این پروژه ، نرم افزار PSS ( سیستم حفاظتی حرفه ای ) به طراحی و مدیریت درباره دوربین های متعدد و اجزایی که باید در این پروژه مورد استفاده قرار بگیرند پرداخته است . به کمک ساپورت 256 دستگاه تمامی 242 عدد دوربین برای یک سیستم کلی مدیریت شدند.

به منظور رسیدگی به حجم بالایی از اطلاعات که از طریق دوربین ها مبادله میشود از دستگاه های  DH-NVR6000  باحافظه 64TB استفده شد ،یک حافظه ذخیره دیگر نیز با قابلیت ذخیره 128TB نیز به دستگاه اضافه شد و ظرفیت ذخیره سازی دستگاه به 192TBافزایش یافت .  این وضعیت جدید به دستگاه اجازه می دهد برای ضبط و ذخیره ویدئو با کیفیت HD به مدت 45 روز باقی بماند . Dahua SD6C230Sاز دوربین های اسپید دام داهوا استفاده شده بود تا بسته به حججم زیادشان منطقه بزرگتری را پوشش دهند. این دوربین هایااسپید دام با اپتیکال زوم16X و رزولوشن 2 مگاپیکسل گزینه ای بسیار مناسب در پیشگیری از جرم و جنایت بودند. این اسپید دام ها در درب های ورودی محل های عمومی مانند بیمارستان ها ، ایستگاه پلیس، مدارس و چهارراه ها نصب شدند . دوربین های 3 مگاپیکسلی DH-IPC-HF8301E در محل هایی نصب شدند که در معرض ریسک و خطر بیشتری قرار داشتند. سنسور PROGGRESSIVE SCAN CMOS ، لنز VARIFOCALو MOTORIZED AUTOIRIS به کمک دیگر ویژگیهای خاص هوشمند همانند تشخیص چهره ، عملکرد بهتر دوربین در شب و روز از قابلیت های مهم این دوربین ها بودند . در مدت تقریبا یک ماه این شهر به سیستم های امنیتی مجهز شد و به یکی از پیشرفته ترین شهرها در کشور تبدیل شد . دیگر افسران و پلیس های شهر با خیال راحت و استراحت میپردازند و میدانند که کل شهر با برترین سیستم امنیتی حفاظتی (داهوا) ایمن شده است . خلاقیت ، کیفیت و خدمات رسانی داهوا IQS (INNOVATION- QUALITY-SERVICE)  آن را تبدیل به یکی از نام دارترین و بهترین ها در صنعت حفاظت کرده است .

http://www.dahuasecurity.com/

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

پروژه های دیگر

پروژه های دیگر

پروژه های دیگر

پروژه های دیگر

پروژه های دیگر

اجرای سیستم های حرفه ای مدار بسته درشهر Cutral-Có آرژانتین
امتیاز بدهید

مقالات مرتبط

تکنولوژی Dahua Pfa چیست؟

تکنولوژی Dahua Pfa چیست؟

ادامه خبر
تکنولوژی Surge Protection چیست؟

تکنولوژی Surge Protection چیست؟

ادامه خبر
ادامه (چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را درخانه نصب کنیم؟)

ادامه (چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را درخانه نصب کنیم؟)

ادامه خبر
چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر