لیست اخبار

آینده ای روشن با داهوا برای مدرسه ابتدایی در چین

آینده ای روشن با داهوا برای مدرسه ابتدایی در چین

کمپانی داهوا به عنوان بخشی از تعهد خود برای ایجاد یک تاثیر مثبت درجامعه  و ایجاد آینده ای روشن به فکر ایجاد برنامه های جدید در مدرسه ابتدایی در شهر چین شد . مدرسه ابتدایی Xichang Buttonwood در Liangshan Yi Autonomous  واقع شده است. حدود 60 الی 70 درصد از کودکان این مدرسه از خانواده هایی می آیند که درآمد و حقوق ثابتی ندارند . هر روز صبح بچه ها قبل از سپیده دم آماده می شوند و فاصله 2 ساعته بین منزل و مدرسه را در جاده های کوهستانی پر پیچ و خم طی می کنند . این جاده های کوهستانی در وضع بدی قرار دارند و کفش های کودکان در این مسیر به راحتی ار بین می روند.  این کودکان هیچ پولی برای تعویض لباس و کفش های پاره خود ندارند و  با همین کفش و لباس های مندرس به مدرسه می روند . روشنایی در این جاده ها محدود است و با وجود این خطرات ، کودکان معصوم دست از تحصیل و یادگیری علم و دانش بر نمی دارند .

به منظور کمک به این کودکان محروم برای در مسیر تحصیل و علم آموزی و دستیابی به رویاهایشان ، موسسه( lighting the future  ) در بین کارکنان داهوا در سال 2015 تاسیس شد که در این سازمان خودجوش کارکنان داهوا  در بین خود پول جمع می کنند . هدف این برنامه خرید کفش و چراغ قوه برای پیاده روی این کودکان برای رفتن به مدرسه بوده است . کمپانی داهوا همچنین یک برنامه بلند مدت برای تامین مالی دانش آموزانی که از خانواده های بی بضاعت می آیند تهیه کرده است . تا به امروز این مدرسه ابتدایی نزدیک به 46،520 RMB کمک دریافت کرده است ، بعلاوه اینکه هشت نفر از این دانش آموزان از حمایت های مالی این موسسه بهره برده اند . تا به امروز این برنامه در دو ترم پیاپی تحصیلی اعمال شده است و در کل 666 دانش آموز از مزایای آن بهره جسته اند . در این پروژه نزدیک به 100 نفر از کارکنان کمپانی داهوا شرکت خودجوش داشته اند . آقای YANG BIN مدیر بخش R&D کمپانی داهوا افزود : کودکان آینده چین هستند. ما امیدواریم این پروژه در ادامه تحصیل کودکان به ایشان کمک کند و آینده ای روشن برای آنها رغم بزند .

کمپانی داهوا به عنوان یک پیشرو در صنعت حفاظت ساختمان و نظارت تصویری در سرتاسر جهان بسیار خشنود است که به مسئولیت اجتماعی خود عمل کرده است و در چندین برنامه CSR  (Corporate Social Responsibility) شرکت کرده است . در طی چند سال گذشته داهوا کمک های مالی و معنوی زیادی را برای حمایت از آموزش و همینطور بلایای طبیعی انجام داده است . در سال های 2014 و 2015 داهوادر پی استقبال از یک برنامه خیریه حدود 10،000 دست لباس زمستانی را به ساکنین مناطق محروم اهدا کرد . در سال 2016 داهوا بودجه تعمیر و نوسازی روستای Henan Anyang Shangsiping که بعد از سیل ویران شده بود را داد ، یکی از کارکنان کمپانی داهوا ساکن این روستا بود . علاوه بر موارد ذکر شده هر سال کمپانی داهوا یک مرکز اهدای خون بنا می کند که صدها نفر را برای اهدای خون به سمت خود جلب می کند . این کمپانی جهانی در حال ترویج آگاهی و هوشیاری اذهان عمومی نسبت به فقر و سختی های اجتماعی کارکنان خود در کشور است و از طریق برنامه های خیریه و موسسات خود جوش سعی در کمک و رفع مشاکل در جامعه خود دارد .

http://www.dahuasecurity.com/

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

 

 

 

آینده ای روشن با داهوا برای مدرسه ابتدایی در چین
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

سری جدید XVR های داهوا با پشتیبانی از دوربین های Full-Channel AT & AF PoC

سری جدید XVR های داهوا با پشتیبانی از دوربین های Full-Channel AT & AF PoC

ادامه خبر
ذخیره سازی و پهنای باند دوربین مداربسته

ذخیره سازی و پهنای باند دوربین مداربسته

ادامه خبر
تکنولوژی جدید داهوا در حوزه دید در شب 

تکنولوژی جدید داهوا در حوزه دید در شب 

ادامه خبر
عرضه یک مجموعه سه گانه از محصولات SMART HOME سامسونگ

عرضه یک مجموعه سه گانه از محصولات SMART HOME سامسونگ

ادامه خبر